Son Dakika Haberleri: Reklam arasında yayın devam etti! İşte GS TV YouTube hesabındaki skandal hata

Reklam arasında yayın devam etti! İşte GS TV YouTube hesabındaki skandal hata

25 gün önce

Mustafa Cengiz'in GS TV'ye konuk olduğu program reklam arasına girerken, Youtube kanalı yayına devam etti. Reklam arasında Başkan Cengiz ile çalışanlar arasında geçen diyalogler ise ekranlara böyle yanısıdı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de katıldığı programda sarı kırmızılı kulübün gündemine dair açıklamalarda bulundu. Programda reklama gidildiği sırada YouTube yayını açık unutuldu. Bu sırada bir kişi, Yusuf Günay'ın Mustafa Cengiz'e "İmza toplasınlar desin" sözlerini iletti. Cengiz'in "Göbeğim çıkıyor mu? Hangi kanallar yayını veriyormuş?" sözleri de yayını izleyenler tarafından duyuldu.

"BENDE GÖBEK VAR, BAKLAVA GÖBEĞİ"

Bu hata daha sonra çalışanlar tarafından fark edildi. Cengiz de reklam arasından sonra, "Bizim yaşımıza geldiğinizde göbekte deformasyon oluyor. Yakınlarım da 'Bu şakaları yapma' diyor, göbek var. Baklava göbeği, Antep göbeği. Yine de ben kapatayım. Bazen içimdeki bu espri duygusunu Allah kahretsin diyorum." dedi.

Reklam arasında yayın devam etti! İşte GS TV YouTube hesabındaki skandal hata
Haber Yayın Tarihi: 13.11.2019 10:51 

YORUMLAR


Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Şırnak'taki patlamada kadın bomba imha uzmanı Astsubay Esma Çevik ve Uzman Çavuş Kemal Sayar şehit düştü