Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika

Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti

26.01.2021 20:15

Instagram hesabından maskara reklamı yapan Selin Ciğerci'nin, videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "aynı takma kirpik gibi oldu" diyerek reklamını yaptığı maskaraya övgüler dizmesi dikkat çekti. Ciğerci'nin bu sözleri eleştiri oklarının hedefi oldu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci; girdiği polemiklerle, aldatma iddialarıyla sık sık magazin gündemine düşerken son yaptığıyla da tepki topladı.

TAKİPÇİLERİNİ KANDIRDI

Selin Ciğerci, maskara reklamı yaptığı videosunda takipçilerini kandırması olay oldu. Ciğerci, kirpiğine rimel sürüp ardından videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "Aynı takma kirpik gibi oldu" sosyal medya en çok konuşulan magazin haberleri arasına girdi. Ciğerci'ye tepki gösteren takipçileri bu durum karşısında şaşkınlıklarını koruyamadı. Söz konusu video sosyal medyada çok sayıda izlendi.

Reklam yapan Selin Ciğerci, takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti
Reklam yapan Selin Ciğerci, takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti
Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti
Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • Yorumcu: Niye tepki gösteriyorlar ki anlam vermiş değilim. Cinsiyet konusunda kendisini kandırıp aldatan biri başkalarını mı aldatmayacak? Hakkınızdır. İyi yapmış. İnşallah bir sürü kişiyi kandırmıştır Cevap Yaz 55 3 Yayından Kaldır

Son Dakika

Son Dakika: Rıdvan Dilmen, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla futbol yorumculuğunu bıraktı 11 şehidimiz için mesaj yayınlayan Demirtaş'ın, "Şehit" yerine "Yaşamını yitiren askerler" demesi büyük tepki çekti Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! Fenerbahçe'yle Beşiktaş favori konumuna geldi Kaymakamın tepki çeken görüntüsü sonrası Zonguldak Valiliği'nden açıklama geldi Sosyal medyada şehitlerimize hakaret eden genç kız gözaltına alındı Bitlis'te şehit olan 11 askerimiz için Ankara'da devlet töreni düzenlendi Trabzon'da akılalmaz olay! Temaslılarını gizlediler, gerçek boş pide kutularıyla ortaya çıktı Bitlis'te şehit olan Uzman Çavuş Demirci'nin vasiyeti yürek yaktı: Şehit olursam beni babamın yanına gömün