Son Dakika Haberleri: Rektör Acer Çobiltum Toplantısına Katıldı

Rektör Acer Çobiltum Toplantısına Katıldı

3 gün önce

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOBİLTUM) Yönetim Kurulu toplantısı Rektör Prof. Dr. Yücel Acer'in katılımıyla yapıldı.

Rektör Acer Çobiltum Toplantısına Katıldı, System.String[]
 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOBİLTUM) Yönetim Kurulu toplantısı Rektör Prof. Dr. Yücel Acer'in katılımıyla yapıldı.

Araştırma merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Rektör Acer'in yanı sıra ÇOBİLTUM Müdürü Doç. Dr. Ayhan Oral ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Acer, koplantı öncesinde ÇOBİLTUM bünyesindeki çevre, arkeometri, toprak analiz ve gıda tematik laboratuvarlarında incelemelerde bulundu.

Merkezdeki gelişmeleri yakından takip ettiğini ve yönetim olarak desteklerinin süreceğini dile getiren Acer, 3 yıl öncesine göre merkezin gerek altyapı gerekse analiz hizmetlerinde geldiği noktanın sevindirici olduğunu söyledi.

Merkez Müdürü Doç. Dr. Ayhan Oral, birimin 2017 yılı faaliyetlerini içeren sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda merkezin hedefleri ve yurtdışı işbirliklerine dair gelişmeler görüşüldü.Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Çevik'ten Ezber Bozan Çıkış: Müebbet Kararı İçimi Burktu Cenazesi Çuvalda Taşınan Muharrem İçin Yapılan İtiraza Ret Kararı Verildi

Irak'ta Türk Vatandaşı Kadına, DEAŞ Üyesi Olmaktan İdam Cezası Verildi Son Dakika! Suriye Ordusu, Afrin'e Girmeye Hazırlanıyor