Rektör Çiçek, Tematik Alan Laboratuvarlarını İnceledi - Son Dakika

Rektör Çiçek, Tematik Alan Laboratuvarlarını İnceledi

11.06.2021 17:22
Rektör Çiçek, Tematik Alan Laboratuvarlarını İnceledi, System.String[]

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Araştırma Laboratuvarları Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde kurulan tematik alanlar laboratuvarlarında incelemelerde bulundu.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Araştırma Laboratuvarları Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde kurulan tematik alanlar laboratuvarlarında incelemelerde bulundu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Araştırma Laboratuvarları Uygulama ve Araştırma Merkezi (ALM), ileri düzey teknolojik cihazlar ve profesyonel teknik destek ile hem Üniversitemizden hem de kamu ve özel kuruluşlardan başvuran araştırmacıları desteklemek için önemli bir altyapıya sahip.

İlimizin ve bölgemizin ihtiyaç duyduğu temel analiz ve testlerin gerçekleştirilmesi için kaliteli bir araştırma imkanı sunan MSKÜ ALM, böylece ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda da değer yaratıyor.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek de önemli bir misyonu yerine getiren MSKÜ ALM içerisinde yer alan tematik alan laboratuvarlarını ziyaret ederek, burada çalışmalar gerçekleştiren araştırmacıların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaretinde Rektör Çiçek'e Rektör Danışmanı aynı zamanda Fen, Sağlık ve Mühendislik Alanları Koordinatörü Doç. Dr. Bekir Çöl eşlik etti.

MSKÜ ALM bünyesinde hizmet veren Malzeme Araştırma, Manyetik Malzeme Araştırma, Biyokimya, Termal Analiz ve Yüzey Ölçümü Analiz Laboratuvarları hakkında tek tek bilgi alan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, taleplerin yerine getirilmesi için çalışma başlatacaklarını söyledi.

Kaynak: Habermetre

Son Dakika Toplum Rektör Çiçek, Tematik Alan Laboratuvarlarını İnceledi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Genç kızın 00:00 Genç kızın "anne" diye feryadı tüyleri diken diken etti: Yaşıyor mu bakın, yaşıyor mu Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor 23:09 Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi 21:58 Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi
Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz 21:16 Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz Mersin'de dağ evindeki çadırda genç çiftin cansız bedenleri bulundu 19:11 Mersin'de dağ evindeki çadırda genç çiftin cansız bedenleri bulundu Defineciler yer altı şehrini ortaya çıkardılar 17:33 Defineciler yer altı şehrini ortaya çıkardılar
Başkan adayının, 16:19 Başkan adayının, "Caner'i tesisin tuvaletine bile sokma" ifadelerinin ardından Ali Koç dondu kaldı Bakan Karaismailoğlu ile aynı anda Kanal İstanbul proje alanını ziyarete giden İmamoğlu espriyi patlattı 15:27 Bakan Karaismailoğlu ile aynı anda Kanal İstanbul proje alanını ziyarete giden İmamoğlu espriyi patlattı
Advertisement