Rektör Şimşek'ten Viyana Büyükelçisi Sezgin'e Ziyaret - Son Dakika

Rektör Şimşek'ten Viyana Büyükelçisi Sezgin'e Ziyaret

25.09.2012 09:21
Rektör Şimşek'ten Viyana Büyükelçisi Sezgin'e Ziyaret, System.String[]

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Osman Şimşek bir dizi ziyaret için gittiği Avusturya'da Viyana Büyükelçisi Ayşe Sezgin'i ziyaret etti.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek bir dizi ziyaret için gittiği Avusturya'da Viyana Büyükelçisi Ayşe Sezgin'i ziyaret etti.

NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve İktisadi İdari Bilimler Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alpay Hekimler Linz Johannes Kepler Üniversitesi ile işbirliği anlaşması için gittiği Avusturya'da, Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçisi Ayşe Sezgin'i ziyaret etti. Üniversite çalışmaları hakkında Büyükelçi Sezgin'e bilgi veren Rektör Şimek, Avusturya ve Türk öğrencileri hakkında büyükelçiden bilgi aldı.

25.09.2012 08: 56: 53

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ

Rektör Şimşek'ten Viyana Büyükelçisi Sezgin'e Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Rektör Şimşek'ten Viyana Büyükelçisi Sezgin'e Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü