Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi - Son Dakika

Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi

01.01.2012 15:08
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi, System.String[]

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Seyit Aydın, yılbaşını, üniversitede görev yapan güvenlik görevlilerini ziyaret ederek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarında kalan öğrencilerle geçirdi.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, yılbaşını, üniversitede görev yapan güvenlik görevlilerini ziyaret ederek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarında kalan öğrencilerle geçirdi.

Rektörlükteki güvenlik görevlisinden başlayarak, Kuzeykent'teki kampustaki güvenlik görevlileri tek tek dolaşan Rektör Aydın, kullandığı özel araçla fakülte ve yüksekokullarda görev yapan güvenlikçileri yılbaşında ziyaret etti. Aydın'ı karşılarında gören güvenlik görevlileri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yanında getirdiği çerez ve meyve suyunu güvenlik görevlilerine veren Aydın, yeni yılı kutladıktan sonra sohbet ederek herhangi bir sıkıntı olup olmadığın sordu. Ziyarette ayrıca, güvenlik kulübelerindeki eksikleri belirleyen Aydın, eksik malzemelerin temin edilmesi için Kastamonu Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Muhiddin Sağlam'a görev verdi. Yılbaşı ziyareti için güvenlikçiler de Rektör Aydın'a teşekkür ederek, yeni yılını tebrik ettiler.

Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın, güvenlik görevlilerinden sonra Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda, ailelerinden yalnız yılbaşı geçiren öğrencilerle bir araya gelerek onlarla uzun uzun çay içti ve sohbet etti. Yeni bloklarda kendi aralarında yılbaşı eğlencesi düzenleyen çocuklar da karşılarında Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın'ı görünce şaşırdıkları görüldü.

Çocuklara kısa bir hitap konuşması yapan Aydın, "Yeni yılınızı kutluyorum. İnşallah yeni yıl hepiniz için sağlıklı ve başarılı bir yıl olur. Gelecek yılların size ve ailenize güvenlikler getirmesini diliyorum." dedi. Rektör Aydın'a, yurt ziyaretlerinde Yurt Müdürü Tahsin Öz de vekalet etti.

Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi - Son Dakika


Son Dakika

Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın