Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi - Son Dakika

Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi

01.01.2012 15:08
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Seyit Aydın, yılbaşını, üniversitede görev yapan güvenlik görevlilerini ziyaret ederek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarında kalan öğrencilerle geçirdi.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, yılbaşını, üniversitede görev yapan güvenlik görevlilerini ziyaret ederek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarında kalan öğrencilerle geçirdi.

Rektörlükteki güvenlik görevlisinden başlayarak, Kuzeykent'teki kampustaki güvenlik görevlileri tek tek dolaşan Rektör Aydın, kullandığı özel araçla fakülte ve yüksekokullarda görev yapan güvenlikçileri yılbaşında ziyaret etti. Aydın'ı karşılarında gören güvenlik görevlileri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yanında getirdiği çerez ve meyve suyunu güvenlik görevlilerine veren Aydın, yeni yılı kutladıktan sonra sohbet ederek herhangi bir sıkıntı olup olmadığın sordu. Ziyarette ayrıca, güvenlik kulübelerindeki eksikleri belirleyen Aydın, eksik malzemelerin temin edilmesi için Kastamonu Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Muhiddin Sağlam'a görev verdi. Yılbaşı ziyareti için güvenlikçiler de Rektör Aydın'a teşekkür ederek, yeni yılını tebrik ettiler.

Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın, güvenlik görevlilerinden sonra Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda, ailelerinden yalnız yılbaşı geçiren öğrencilerle bir araya gelerek onlarla uzun uzun çay içti ve sohbet etti. Yeni bloklarda kendi aralarında yılbaşı eğlencesi düzenleyen çocuklar da karşılarında Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın'ı görünce şaşırdıkları görüldü.

Çocuklara kısa bir hitap konuşması yapan Aydın, "Yeni yılınızı kutluyorum. İnşallah yeni yıl hepiniz için sağlıklı ve başarılı bir yıl olur. Gelecek yılların size ve ailenize güvenlikler getirmesini diliyorum." dedi. Rektör Aydın'a, yurt ziyaretlerinde Yurt Müdürü Tahsin Öz de vekalet etti.

Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi
Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Rektör, Yılbaşını Güvenlikçiler ve Yurtlarda Kalan Çocuklarla Geçirdi - Son Dakika


Son Dakika

Ali Koç, Fenerbahçe Beko-Barcelona maçının ardından takımı protesto eden taraftarlarla tartıştı 23:33 Ali Koç, Fenerbahçe Beko-Barcelona maçının ardından takımı protesto eden taraftarlarla tartıştı ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake onay aldı! 1915 olaylarıyla ilgili kararsızlığı dikkat çekici 23:26 ABD'nin yeni Ankara Büyükelçisi Jeff Flake onay aldı! 1915 olaylarıyla ilgili kararsızlığı dikkat çekici EDHO'nun başlamadığını gören Demet Akalın nedenini Oktay Kaynarca'ya sordu! Aldığı yanıt krizin habercisi 23:05 EDHO'nun başlamadığını gören Demet Akalın nedenini Oktay Kaynarca'ya sordu! Aldığı yanıt krizin habercisi
Tanıtımı yapılıp yayınlanmayan EDHO'da büyük kriz! Son gelişme dizinin hayranlarını yıkacak 21:33 Tanıtımı yapılıp yayınlanmayan EDHO'da büyük kriz! Son gelişme dizinin hayranlarını yıkacak Annesinin 19:26 Annesinin "Yılan" dediği nişanlısından ayrılan İsmail Balaban, yeni sevgilisi İlayda Şeker'e aşkını ilan etti Bakanlığın kararına döviz büroları tepkili! Kepenk indirme kararı aldılar 17:46 Bakanlığın kararına döviz büroları tepkili! Kepenk indirme kararı aldılar
Kocasının suç makinesi yeğeniyle kaçan kadının anlattıkları pes dedirtti 17:20 Kocasının suç makinesi yeğeniyle kaçan kadının anlattıkları pes dedirtti Eşinin ihaneti sonrası canlı yayına katılan Berdan Mardini, çarpıcı açıklamalarda bulundu 15:23 Eşinin ihaneti sonrası canlı yayına katılan Berdan Mardini, çarpıcı açıklamalarda bulundu
Advertisement