Renan Bilek'ten, 50.Yılına Doğru 70'Ler Konseri... - Son Dakika

Renan Bilek'ten, 50.Yılına Doğru 70'Ler Konseri...

11.04.2017 13:59
Renan Bilek'ten, 50.Yılına Doğru 70'Ler Konseri..., System.String[]

Ünlü oyuncu ve müzisyen Renan Bilek, çocukluğunun geçtiği 70'li yılların unutulmaz eserlerini 50.yılına yaklaşırken, 6 Nisan Perşembe günü Kadıköy'ün sevilen mekanlarından Dorock XL'da yeniden sahneye taşıdı.

"RENAN BİLEK&SEYAHATNAME"

Dönemin Anadolu Pop/ Anadolu Rock adıyla anılan müziğini kitlelerle buluşturan Barış Manço, Cem Karaca, Edip Akbayram, Erkin Koray, Fikret Kızılok ve 3 Hürel gibi müzisyenleriyle, bu değerli sanatçılara can suyu veren Yer altı Dörtlüsü, Kardaşlar, Moğollar, Kurtalan Ekspres, Dervişan, Dostlar ve Edirdahan gibi önemli gruplarının üretimlerinden hazırlanmış bir seçki 70'ler projesi…

50.Yılına Doğru 70'ler projesinde, dönemin müziğini yaratan ustalarla da çalışmış olan çok değerli müzisyenler yer alıyor.

"SEYAHATNAME"

İlki gerçekleştirilen 70'ler konserinde Renan Bilek'e, bas gitarda; Eylem Pelit, davulda; Mert Türkmen ; Klavyede; Eser Taşkıran, Elektro gitarda; Evrim Aslan ve bağlamada Selim Bölükbaşı eşlik ediyor.

Dinleyicisi tarafından çok sevilen Renan Bilek 70'ler konseri farklı sahnelerde sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

Renan Bilek'ten, 50.Yılına Doğru 70'Ler Konseri...
Renan Bilek'ten, 50.Yılına Doğru 70'Ler Konseri...

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Renan Bilek'ten, 50.Yılına Doğru 70'Ler Konseri... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asansörde çakmakla antifrizi test eden adam alevler içinde kaldı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Hatay'da deprem ve tsunami uyarısı: Deniz kumundan yapılan binalar büyük tehlike taşıyor Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın?