Son Dakika Haberleri: Renault E-spor'un Yeni Oyuncusu Oldu

Renault E-spor'un Yeni Oyuncusu Oldu

4 ay önce

CARMEDYA.COM – Renault, e-Spor dünyasına, Avrupa’nın en yüksek performansına sahip Fransız ekibi Team Vitality ile birlikte adım atıyor.

Renault E-spor'un Yeni Oyuncusu Oldu, System.String[]
CARMEDYA.COM – Renault, e-Spor dünyasına, Avrupa'nın en yüksek performansına sahip Fransız ekibi Team Vitality ile birlikte adım atıyor.

Renault E-spor'un yeni oyuncusu oldu


Renault ve Renault Sport Racing, güçlerini Team Vitality ile birleştirerek Renault Sport Team Vitality'yi kurdu. Renault Sport Team Vitality, 25 milyondan fazla oyuncuya sahip otomobil sporu oyunu olan Rocket League Championship Europe'un yeni sezonunda yer alıyor.

Philip Paschmeyer, Victor Locquet ve Sandro Holzwarth'ın liderliğini yapacağı takım, Renault'ya e-Spor tutkunları ile iletişime geçme fırsatı sundu. Renault markası, ayrıca League of Legend ve FIFA turnuvalarında oyuncuların ekip kıyafetlerinde yer alarak bu alanda Adidas, Omen by HP, Volvic ve Canal+ gibi markalarla aynı kategoride yer almış oldu.

The post Renault E-spor'un yeni oyuncusu oldu appeared first on Carmedya.
Kaynak: Carmedya.com
SP Lideri Karamollaoğlu, Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirdi: E-Miting Yaptı İsrail, 1915 Olaylarının Soykırım Olarak Tanınması Konusunu Meclis Gündemine Aldı

Millet Bahçesi Dünyanın En Büyük 3'üncü Şehir Parkı Olacak