Resıdent Evıl: Son Bölüm - Son Dakika

Resıdent Evıl: Son Bölüm

24.02.2017 14:38
Resıdent Evıl: Son Bölüm

"Resident Evil: Son Bölüm" Capcom'ın muazzam başarı kazanmış son derece başarılı film serisinin altıncı ve son filmi. Seri bugüne dek dünya çapında toplamda 1 milyar doların üzerinde hasılat yaparak, gelmiş geçmiş en başarılı video oyunu sinema uyarlaması oldu.

Seriye bir kez daha geri dönen oyuncular ve canlandırdıkları roller şöyle: Başrol "Alice"i canlandıran Milla Jovovich (Resident Evil serisi, The Fifth Element): "Claire Redfield" rolünde Ali Larter ("Pitch", Resident Evil: Afterlife): "Albert Wesker" rolünde Shawn Roberts (Edge of Darkness, Resident Evil: Afterlife): ve "Dr. Alexander İsaacs" rolünde Iain Glen ( "Game of Thrones", Resident Evil: Extinction). Seriye yeni katılan isimler ise Ruby Rose ("Orange is the new Black"): Eoin Macken ("The Night Shift"): "Cobalt" rolünde Japon televizyon yıldızı ve manken Rola; "Commando" rolünde Güney Koreli aktör Lee Joon-Gi (My Girl): Fraser James (Law & Order): ve William Levy (The Veil).

Yazar, yönetmen ve yapımcı Paul W.S. Anderson (The Three Musketeers; Resident Evil serisi), serinin deneyimli ismi olarak yönetmen koltuğuna geri döndü. Uzun zamandır birlikte çalıştığı yapımcılar Jeremy Bolt (The Three Musketeers, Resident Evil serisi), Robert Kulzer (The Three Musketeers; Resident Evil serisi) ve Samuel Hadida (Resident Evil serisi) ona yine yapıcı olarak eşlik etti. Martin Moszkowicz (Constantin Film) ve Victor Hadida (Metropolitan Films) filmin yönetici yapımcılığını üstlendi.

Filmin yaratıcı ekibi; görüntü yönetiminde Glen MacPherson (Resident Evil serisi, Momentum), yapım tasarımcısı Edward Thomas ( Doctor Who, Torchwood), kostüm tasarımcısı Reza Levy (10 000 B.C.; Rendition), görsel efektler amiri Dennis Berardi (Fight Club; TRON: Legacy), kurgu ustası Doobie White (Gamer; Crank: High Voltage), casting yönetmeni Suzanne M. Smith ve besteci Paul Haslinger'den oluşuyor.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Resıdent Evıl: Son Bölüm - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement