Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı - Son Dakika

Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı

22.05.2019 17:24
Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı, System.String[]

Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisi ve öğretim elemanları tarafından verilen müzik dinletisi büyük beğeni topladı.

Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisi ve öğretim elemanları tarafından verilen müzik dinletisi büyük beğeni topladı.

Bartın Üniversitesi Kutlubey Kampüsü Edebiyat Fakültesi İdari Binası Fuaye Alanı'nda gerçekleştirilen sergi büyük ilgi gördü. Yılsonu sergisinde, Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Öğretmenliği ikinci ve üçüncü sınıf öğrencileri tarafından yapılan 64 eser sergilendi.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun'un da ziyaret ettiği sergide, öğrenciler tarafından farklı temalarda yapılan yağlı boya resimler yer aldı.

Sergi alanındaki eserleri inceleyen Rektör Uzun, öğrencileri ve öğretim elemanlarını tebrik etti. Rektör Uzun, "Üniversitemizde öğrencilerimiz sadece bilimsel anlamda değil, kültürel, sanatsal ve sportif anlamda da kendilerini geliştirme fırsatı bulmaktadır. Böylece öğretim elemanlarımızın da desteğiyle, öğrencilerimiz birçok başarıya imza atmakta ve güzel eserler ortaya koymaktadır. Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Öğretmenliği ikinci ve üçüncü sınıf öğrencilerimizin çok değerli eserlerinin olduğu bu sergi de ziyaretçilere adeta bir görsel şölen sunmaktadır. Kendilerini tebrik ediyor, sanata gösterdikleri ilginin artarak devam etmesini temenni ediyorum" dedi.

Bartın Güzel Sanatlar Lisesi 11'inci ve 12'inci sınıf öğrencileri ile öğretmenlerinin de katıldığı sergi, gün boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık tutuldu. Önümüzdeki dönem üniversite tercihi yapacak olan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri sergilenen eserlere olan hayranlıklarını gizleyemedi.

Düzenlenen sergide, Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi öğretim elemanları tarafından ise mini bir konser verildi. Dr. Öğr. Üyesi Ceren Doğan, Öğr. Gör. Övgü Özparlak ve Öğr. Gör. Reha Sarıkaya tarafından verilen konser büyük beğeni topladı. - BARTIN

Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı
Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı
Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Beğeni Topladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'nın ön otopsi raporu açıklandı! Uyurken akut akciğer ödeminden hayatını kaybetmiş 96 yaşında koronavirüsü yenip sırrını anlattı: Süt, bal ve pekmez tükettim Türkiye, Libya'ya giden yardım gemisine yapılan hukuk dışı arama sonrası harekete geçti! Trafik gözetleme istasyonları kuruluyor Koronavirüs vakaları arttı, Bakan Koca korkutan verileri açıkladı! İşte il il yoğun bakım doluluk oranları Kırmızı Oda'nın 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Alya'nın değişimi ağızları açık bırakacak Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi
23:06