Resmi Kurumlara Atamalar Resmi Gazetede Yayımlandı - Son Dakika

Resmi Kurumlara Atamalar Resmi Gazetede Yayımlandı

08.09.2012 04:24
Resmi Kurumlara Atamalar Resmi Gazetede Yayımlandı, System.String[]

Çeşitli bakanlıklara yapılan atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na ilişkin atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'ne Mustafa Koç atanırken, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine ise Funda Makbule Ocak yeniden getirildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na Süleyman Dinçer, Şırnak İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü'ne Muzaffer Akgül, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Bakanlık Müşaviri Ali Çakır ile Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcılığı'na Murat Salim Tokaç atandı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdür Yardımcılığı'na Ali Karataş getirilirken, Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'ne Ergün Güler'in, 2. Bölge Müdürlüğü'ne Murat Şahin'in, 3. Bölge Müdürlüğü'ne Emin Servet Günyel'in, 4. Bölge Müdürlüğü'ne Necip Duman'ın, 5. Bölge Müdürlüğü'ne Ekrem Alaçam'ın, 6. Bölge Müdürlüğü'ne Ahmet Kocaman'ın, 8. Bölge Müdürlüğü'ne Erol Aydın'ın, 12. Bölge Müdürlüğü'ne Uygar US'un, 13. Bölge Müdürlüğü'ne Muhammed Ali Altun'un, 14. Bölge Müdürlüğü'ne Sami Çevik'in, 15. Bölge Müdürlüğü'ne ise Abidin Aydın'ın atanması uygun görüldü.

Muhabir: Fevzi Çakır

Yayıncı: Erdem Gültekin - ANKARA

Resmi Kurumlara Atamalar Resmi Gazetede Yayımlandı


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti