Son Dakika Haberleri: Reyting Rekortmeni Çukur, Çatışma Sahnesiyle Alay Konusu Oldu

Reyting Rekortmeni Çukur, Çatışma Sahnesiyle Alay Konusu Oldu

23 gün önce

Show TV'nin izlenme rekoru kıran dizisi Çukur, absürt çatışma sahnesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Reytinglerde fırtına gibi esen Çukur, ekrana gelen 58'inci bölümü ile nefesleri kesti. Son sahnesinde Çeto'nun vurulması ile heyecanı doruklara çıkaran dizi, absürt çatışma sahnesi ise izleyenlere yok artık dedirtti.

ELLİŞER KİŞİLİK GRUP DAKİKALARCA ÇATIŞTI

Her Pazartesi Show TV'de izleyicisiyle buluşan Çukur dizisinin, dün akşam yayınlanan bölümü büyük heyecana sahne oldu. Ancak bir sahnede, yaklaşık ellişer kişilik grubun karşılıklı olarak çatışma sahnesi, bu kadarına da pes dedirtti.

ÇATIŞMADA YARA ALAN OLMUYOR

Dizinin sahnesinde çatışmada herkesin elinde silah var. Ve çatışanlar aralıksız ateş ediyor. Aradan dakikalar geçmesine rağmen yara alan olmuyor.

"BÖYLE SAHNELERE SON VERİLMELİ"

Çoğu izleyenin abartılı bulduğu sahne için, geçmişte Cüneyt Arkın gibi usta aktörlerin filmlerinden alışkın olunduğu, ancak günümüzde böyle abartılı ya da hatalı sahnelere son verilmesi gerektiği eleştirileri yapıldı.

Haber Yayın Tarihi : 26.03.2019 12:41 

YORUMLAR


MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı Şov Yıldızı Kim Kardashian, Takipçilerine Yatak Odasına Kurdurduğu Düzeneği Gösterdi