Son Dakika Haberleri: Kadın 67. bölüm fragmanı yayımlandı! Kadın 66. son bölüm izle

Kadın 67. bölüm fragmanı yayımlandı! Kadın 66. son bölüm izle

6 gün önce

Fenomen dizi Kadın'ın 67. yeni bölüm fragmanı, dizinin nefes kesen son bölümünün ardından yayımlandı. Kadın dizisinin son bölümünde Hatice'nin ölümü izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Şirin'in annesinin kaybından sonra nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Son bölümde neler oldu? Kadın 67. bölüm fragmanı..

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin yayınlanan nefes kesen son bölümünün ardından 67. yeni bölüm fragmanı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Gerçekleri öğrenen Bahar, Sarp ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanırken Pırıl ile Arif'in neler yapacağı ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

KADIN SON BÖLÜM FULL İZLE...

KADIN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hatice'nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olur. Tepkisini en çok belli eden kişi ise hayattaki en sevdiği insana veda etmek zorunda kalan Şirin'dir. Hiçbir zaman olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir.

Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif'in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.

Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin'i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice'yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?

Kadın 67. bölüm fragmanı yayımlandı! Kadın 66. son bölüm izle
Haber Yayın Tarihi: 09.10.2019 09:03 

YORUMLAR (2)
  • mehmet: kadın dizisi, yapımcı/yönetmen/senarist hatası sonucu hatice hanımın diziden ayrılması sonucu biz ve bazı komşularımız olmak üzere seyirci kaybetmeye başlamıştır. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Yerde bulduğu içinde 76 bin TL bulunan paketi 'Sahibi bulunsun' diyerek dükkana teslim etti
- Japonya'yı vuran Hagibis Tayfunu'nda kayıplar artıyor- Ölü sayısı 66'ya yükseldi Trafik kazası geçiren Acun Ilıcalı'dan dikkat çeken yorum: Adamlar iyi araba yapıyormuş Sevgilisini öldürüp kız kardeşini yaraladı, sonra intihar etti