Son Dakika Haberleri: Rıdvan Dilmen: Arda Turan Başakşehir'e Gitmeden Önce Galatasaray'dan Telefon Bekledi

Rıdvan Dilmen: Arda Turan Başakşehir'e Gitmeden Önce Galatasaray'dan Telefon Bekledi

4 ay önce

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Arda ile Başakşehir'e gitmeden önce kahve içtik. Galatasaray'dan telefon bekliyordu. Galatasaray'a gitmeyi düşünüyordu." dedi.

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV ekranlarında Galatasaray taraftarlarının protesto ettiği Arda Turan hakkında konuştu.

İşte Rıdvan Dilmen'in Arda Turan hakkında söylediği sözler;

"ÖZBEK'İN AÇIKLAMALARI, ARDA'YI ZOR DURUMDA BIRAKTI"

"Galatasaray'dan Ribery gitmişti bedavaya. Şu görüntüyü lütfen hatırlayalım; Top toplayıcı olarak Galatasaray stadında bekleyen Arda... Galatasaray formasıyla şampiyonluk yaşamış bir oyuncudan bahsediyoruz. Dursun Özbek'in açıklamalarının Arda'yı zor durumda bıraktığını düşünüyorum.

"ARDA GALATASARAY'DAN TELEFON BEKLİYORDU"

Başakşehir ile imzalamadan bir gün önce Arda ile kahve içtik. Telefon beklermişcesineydi Arda. Asla dillendirmedi gitmek istediğini ama Galatasaray'ı bekliyordu. Ben de kendisine Türkiye'ye dönersen Galatasaray'a git diyordum. O da aynısını düşünüyordu. Başakşehir çok iyi bir teklifle geldi. Ne yapacaktı? Barcelona'da yatacak mıydı?

"TERBİYESİNİ HİÇ BOZMADI"

Tuhaf bir şekilde bu kardeşimizle bir algı oluşturuldu. Buna rağmen terbiyesini hiç bozmadı. Dursun Bey ve yönetimi, Arda'yı bir gün arayıp da cevap aldınız mı? Kendisinden olumsuz bir cevap duydunuz mu?

"GS TARAFTARI ARDA'YA SARILACAKTIR"

İsteseler de, istemeseler de, insanların torunları Emre Belözoğlu ve Arda ile övünecekler, gurur duyacaklar. Ben bir gün Galatasaray taraftarlarının Arda'ya sarılacağını düşünüyorum."


YORUMLAR


Mersin'de Kan Donduran Cinayet! Cezaevinden İzinli Çıkan Koca, Eşini 4. Kattan Attı Mustafa Ceceli'nin Şarkıları Radyo Listelerinde Kaldırılarak Konserleri İptal Edildi

Son Dakika! 15 Temmuz Jandarma Okullar Komutanlığı Davasında 31 Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet