Rıdvan Dilmen'den Bakan Kasapoğlu'na: Bu FETÖ'cü arkadaşla yürümeye hakkınız yok - Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den Bakan Kasapoğlu'na: Bu FETÖ'cü arkadaşla yürümeye hakkınız yok

22.09.2020 09:31

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun İbrahim Seten ile Beyoğlu'nda birlikte yürümesini eleştiren Rıdvan Dilmen, "Bu vatan haini, FETÖ sevdalısı arkadaşla yürümeye hakkınız yok" dedi.

Fenerbahçe - Hatay spor maçının ardından kendisiyle ilgili atılan iddialara yanıt veren Rıdvan Dilmen'in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun İbrahim Seten ile Beyoğlu'nda birlikte yürümesine de değinen Dilmen, "Sayın Kasapoğlu bakanım çok çalışkansınız. Sizi spor bakanı yapan kişiye hakaretler yağdıran bu vatan haini, FETÖ sevdalısı arkadaşla yürümeye hakkınız yok" ifadelerini kullandı.

"SÖYLE ARKADAŞINI, SÖYLEYEYİM KİM OLDUĞUNU"

Dilmen açıklamasında, "Sayın Bakanım sizi uyarayım. Sizi çok sevdiği için koymuyorlar. Her gün malum arkadaşların gazetelerinde 'Havuz açtı, okul açtı, koşu yaptı' diyerek en çok çıkan insan sizsiniz. Çünkü sizin yanınıza Refik Kaan Arkan'ı soktular. Sayın Bakan, şu arkadaş sizi bu göreve getiren, bakan yapan Cumhurbaşkanına hakaret eden bir arkadaş. Söyle arkadaşını, söyleyeyim kim olduğunu. Ben size Refik Kaan Arkan'ı söyledim, siz de 'Danışmanım değil' dediniz. Refik Kaan da bu çetenin üyesi. 2010'daki itiraf var ya bana, Rasim Ozanlar falan şahane anlatıyorlar orada" dedi.

"251 ŞEHİDİN KANINA SİZ DE BULAŞTINIZ"

İbrahim Seten'in attığı "Burnundan kıl aldırmayan Başbakan'ın 'Geri dön geri dön' demesi bile Fethullah Gülen'in yeni Türkiye'nin en büyük gücü olduğunu teyit ediyor" tweetine de vurgu yapan ve çok sert tepki gösteren başarılı yorumcu, "Hadi gelsin o zaman. Türkiye'nin en büyük gücünü çağır telefonla, gelsin. Hadi! Gelmiyorsa, topla tayfanı defol git bu ülkeden. Defol git.Tayfanı topla git! Refik'ini al, Rasim'ini al, İsmail Er'ini de al, iyi sevişiyorsunuz. Eski tweetti yemezler! 2010'da yaptınız çünkü. Tam FETÖ operasyonu. 'Burnundan kıl aldırmayan başbakan' ne ya, sen kimsin ya, sen kimsin? Terör örgütü lideri için ne diyorsun. 251 şehidin kanına siz de bulaştınız. Ahlaksızlar! Ben ne yaptım size, bu insanlar, futbolseverler ne yaptı size? Türkiye'yi dolandırdınız, BİP Spor'dan, oradan, buradan ona hakaret, bun hakaret, antrenör değiştirdiniz! Şimdi yazamazsınız çünkü bağlamışsınız. Taraf gazetesi gibisiniz. Örgütlenmişsiniz. Her yerde pirana gibisiniz" şeklinde konuştu.

Rıdvan Dilmen'den Bakan Kasapoğlu'na: Bu FETÖ'cü arkadaşla yürümeye hakkınız yok

Son Dakika Spor Rıdvan Dilmen'den Bakan Kasapoğlu'na: Bu FETÖ'cü arkadaşla yürümeye hakkınız yok - Son Dakika Spor

YORUMLAR (20)
  • Adalet: Bu zamana kadar neredeydin rıdo? Sende o pastanın içindeydin belli ki ekmeğin azaldı yaygara çıkarıyorsun. Daha önce söyleseydin adam derdim. Ayrıca önüne gelene fetöcü demeyi adet edindiniz bırakın bu işleri. Buna sadece Türk mahkemeleri karar verir. Çamur at izi kalsın yapmak insanlık değil. Samimi değilsin. Cevap Yaz 7 19 Yayından Kaldır
  • Adalet: ROK u istemiyorsan reisin izin versin yargılasınlar. Bu kadar böğürüyorsunuz bu adamla karısını niye Fetöcü diye almıyorlar. Merak etme senden iyi biliyorum. Google gerek yok adamın tweetleri duruyor. Hem söyle bakalım siyasi ayak nerede??? İşkembeden konuşuyorsunuz baydınız artık... 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Meteoroloji 2 bölgeyi uyardı! Ege ve Marmara'da yağış bekleniyor Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu