Son Dakika Haberleri: Rıdvan Dilmen: Emre Akbaba'nın Pozisyonu Kırmızı Kart

Rıdvan Dilmen: Emre Akbaba'nın Pozisyonu Kırmızı Kart

3 ay önce

Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında Galatasaray-Kayserispor maçının tartışmalı pozisyonlarını değerlendirdi.

Spor yorumcusu ve yazar Rıdvan Dilmen, Galatasaray- Kayserispor mücadelesinin tartışmalı pozisyonlarını değerlendirdi. Dilmen, çok tartışılan Emre Akbaba'nın pozisyonu için 'Bana göre kırmızı kart' yorumunu yaptı.

İşte Rıdvan Dilmen'in değerlendirmeleri;

Galatasaray demoralize olmadan hemen golü buldu ve rahatladı. Lopez'in atılması doğru karar. Top kaleye gidiyor ve elle oynama var. Hakemin kararı doğru. Emre Akbaba'nın pozisyonunda hakemin VAR'a gitmesi gerekiyordu. Bana göre kırmızı kart görmeliydi. Hikmet Karaman 3-3'e oynarsa 7 olur maç.

"BU GOLLER DIAGNE'YE GÜVEN AŞILIYOR"

Diagne üst üste 5. golünü atıyor kendi evinde. Penaltıyı da temiz kullanıyor. Bu goller ona güven kazandıracak. Burada Nagatomo'nun bindirip gol atması da güzeldi. Galatasaray'da favori olduğu maçta tutuk başladı.

Rıdvan Dilmen: Emre Akbaba'nın Pozisyonu Kırmızı Kart
Ekrem İmamoğlu, Galatasaray-Kayserispor Maçını Statta İzledi

Ozan Kabaklı Stuttgart Dağıldı! Yarım Düzine Gol Oldu

Galatasaray'ın Diagne için Suudi Arabistan Planı

Mayweather, 11 Kiloluk Altın Zincirleriyle Maçı İzledi

Haber Yayın Tarihi : 20.04.2019 08:12 

YORUMLAR


HDP, Ekrem İmamoğlu'ndan beklentisini açıkladı Camiye bırakılan notu gören imam, mutluluktan uçtu İstanbul seçimlerinin ardından Kadir Topbaş, sessizliğini bozdu!