Son Dakika Haberleri: Rıdvan Dilmen: Sahada Türkiye'den Ebenin Doğurduğu 4 Kişi Bile Yok

Rıdvan Dilmen: Sahada Türkiye'den Ebenin Doğurduğu 4 Kişi Bile Yok

6 ay önce

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Kasımpaşa-Beşiktaş maçı sonrası yabancı sınırlamasıyla ilgili eleştiri yaparken, "Sahada Türkiye'den ebenin doğurduğu 4 kişi bile yok." yorumunu yaptı.

Süper Lig'in 2. haftasının açılış maçında BeşiktaşKasımpaşa deplasmanında 2-2'lik skorla 2 puan bırakırken, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen mücadeleyi değerlendirdi.

Dilmen'in açıklamaları şu şekilde:

"BEŞİKTAŞ HAZIR DEĞİL"

Şenol Hoca Şampiyonlar Ligi henüz başlamadığı için rotasyona girmedi hala... Bu Kasımpaşa herkesi her yerde yenebilir. Geçen haftaki oyunun tesadüf olmadığını gördük. Beşiktaş fiziksel ve mental anlamda henüz hazır değil. Geçen sezonalrda dolu dolu ve dar alanda oynuyorlardı. Şimdi baya bir açılma var. Bir alışkanlık oldu Oğuzhan ve Quaresma değişikliği. Demoralize olduklarını görüyoruz.

"TÜRKİYE'DE EBENİN DOĞURDUĞU 4 KİŞİ BİLE YOK"

Bugün İstiklal Marşı'nı bilen kaç kişi vardı. Artık zıvanadan çıktı bu iş. Bu kadar olmaz yani... Türkiye'den ebenin doğurduğu 4 kişi bile yok."

Süper Lig'de Beşiktaş, Kasımpaşa ile 2-2 Berabere Kaldı
Sosyal Medya Kullanıcısı, Kasımpaşa-Beşiktaş Maçının 4 Golünü de Bildi
Şenol Güneş: Attığımız Gollerden Sonra Tempoyu Düşürdük
Beşiktaş, Ligin 2. Haftalarında Son 8 Sezonda Sadece 2 Kez Kazanabildi
Eski Kaleci Rüştü Reçber: Fabri'nin Yediği Golde Ben Olsam Uçmazdım


YORUMLAR

Yakın Arkadaşı Yasemin Şefik'ten Garip İtiraf: Aleyna Eve Geldiğinde Sütyen Takıyorum Türkiye'nin Hava Saldırısının Ardından PYD'den Dünyaya Küstah Çağrı: Harekete Geçin
Ümit Kocasakal, CHP Genel Başkanlığı İçin Aday Oldu