Riva'da 2 işçi intihar girişiminde bulundu - Son Dakika

Riva'da 2 işçi intihar girişiminde bulundu

Riva'da 2 işçi intihar girişiminde bulundu Riva'da yer alan TFF'nin Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde iki işçi intihar girişiminde bulundu.

Riva'da 2 işçi intihar girişiminde bulundu

İSTANBUL - Riva'da yer alan TFF'nin Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde iki işçi intihar girişiminde bulundu.

TFF'nin Beykoz Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin yapımında yer alan bir inşaat firmasında çalışan iki işçi, 6 aydır paralarını alamadıkları iddiasıyla inşaatın çatısına çıkıp intihar girişiminde bulundu.

Polis ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda aşağıya inmeye ikna olan çalışanlar, şirket yetkilisi olan olduğu söylenen kişiye, "6 aydır paramızı alamıyoruz. 6 aydır paramızı almamamıza rağmen bir gün bile işimizi aksatmadık. Ramazan ayında burada aç kaldık. Son çare olarak bunu yaptık. Bizim paralarımızı ödeyin" dedi.

Yaşanan olayların ardından emniyet ekipleri işçilerin ifadelerini aldı.

YORUMLAR

Son Dakika

12:41 TESK'ten elektrik faturalarında indirim talebi: Vatandaş ve esnaf sevindirilmeli 12:40 Hastaneden ambulans çalan genç: Ambulans şoförü olmak çocukluk hayalimdi 11:55 Tatil için gittiği Rize'ye hayran kalan Gamze Özçelik, ev yaptırmaya karar verdi 10:48 Kusursuz vücuduyla büyüleyen Ebru Polat, fit kalmanın sırrını verdi 10:44 ABD'de kaybolan kadın askerin tecavüze uğrayarak öldürüldüğü ortaya çıktı 10:39 Kansas City Chiefs ile 503 milyon dolarlık sözleşme imzalayan Patrick Mahomes, tarihin en çok kazanan sporcusu oldu 10:24 Mayoyla görüntülenen Birce Akalay, vücudunu havluya sararak gizledi 09:38 Koronavirüs döneminde karavan satışları yüzde 400 arttı, üreticiler talebe yetişemiyor 09:36 İstanbul'un göbeğinde bir kadının sevgilisi tarafından silahla yaralandığı anlar kamerada 09:28 Altın Kelebek Ödülü'ne layık görülen şarkıcı Emrah'tan yıllardır görüşmediği oğluna büyük ayıp 08:53 Türkan Şoray, yıllardır sakladığı kız kardeşi Figen Çevik Gezer'in yüzünü gösterdi 08:32 Antalyalı taş üreticisi, yılda 10 bin metrekare ihracat yaparak 1 milyon TL kazanıyor 08:25 Kıyma ve kırmızı ette mide bulandıran bu hilelere dikkat! 08:16 15 Temmuz'da Erdoğan'ın yerini FETÖ'cülere söylediği için yargılanan 3 yaver, tahliye edildi 04:45 Arjantin'de 70 yıl önce bulunan balık fosilinin 70 milyon yıllık olduğu keşfedildi