Son Dakika Haberleri: Rize'de 46 Öğrenci Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı (2)

Rize'de 46 Öğrenci Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı (2)

2 yıl önce

SAĞLIK PERSONELİ GÖREVE ÇAĞRILDIRize'de üniversite öğürencileri gıda zehirlenmesi şüphesiyle Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Rize Devlet Hastanesi'ne başvurmayı sürdürüyor.

Rize'de 46 Öğrenci Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı (2), System.String[]

SAĞLIK PERSONELİ GÖREVE ÇAĞRILDI


Rize'de üniversite öğürencileri gıda zehirlenmesi şüphesiyle Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Rize Devlet Hastanesi'ne başvurmayı sürdürüyor. Rize İl Sağlık Müdürlüğü 'Acil' koduyla doktor, hemşire ile sağlık personellerini hastanelerde görev başına çağırdı. Rize'deki 2 hastanede artan başvurular nedeniyle yoğunluk yaşanıyor.


RTEÜ REKTÖRÜ: GIDA ZEHİRLENMESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ


Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, kendisine telefonla ulaşan DHA muhabirine açıklamalarda bulundu. Karaman, kampus ve yurtta akşam yemeği yiyen öğrencilerin rahatsızlandığını ve hastanelere başvurmayı sürdürdüğünü ve müdahale edildiğini söyledi. Karaman, olayın neden kaynaklandığının araştırılmaya başlandığını da ifade etti.

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2017 09:47 Kaynak: DHASon Dakika

Şeyma Subaşı'dan "Namazı bıraktın mı?" sorusuna cevap: Hayat şartlarından dolayı kılamıyor oldum
Çıplak fotoğrafları basına sızan ABD'li vekil: İntihar etmek istedim Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı