Rize'de Düzenlenecek Eğitim Programları Kayıtları Başladı - Son Dakika

Rize'de Düzenlenecek Eğitim Programları Kayıtları Başladı

06.01.2012 11:20
Rize'de Düzenlenecek Eğitim Programları Kayıtları Başladı, System.String[]

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Rize Şubesi ve Rize Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin (RÜSEM) ortak olarak hazırladıkları eğitim programı kayıtlarının başladığı belirtildi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Rize Şubesi ve Rize Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin (RÜSEM) ortak olarak hazırladıkları eğitim programı kayıtlarının başladığı belirtildi.

TÜMSİAD'dan yapılan yazılı açıklamada, eğitim programlarının, katılmak isteyen herkese açık olduğu, eğitim faaliyetlerinden faydalanmak isteyen kurum ve kuruluş, işletme sahipleri personeli, öğrenci ve tüm vatandaşlar için geçerli bir program olduğu belirtildi.

Açıklamada, eğitimler kapsamında Avrupa bütünleşmesi ve Türkiye, Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi ve iktisat, proje döngüsü eğitimi, liderlik ve takım kurma eğitimleri verileceği kaydedildi.

- RİZE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Rize'de Düzenlenecek Eğitim Programları Kayıtları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı Düğünde patlatılan havai fişek dizine saplandı! Genç kadının hayatı kabusu döndü Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Kayınvalidesinin kabrinin bulunduğu mezarlıktaki çeşmelerin akmadığını gören damat, sondaj yaparak 21 metreden su çıkardı Parti grubunda Bahçeli'nin zor anları! "Ekmek yoksa pasta yiyin" sözünü hatırlayamayınca kürsüde kalakaldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık