RİZE'DE SAĞANAK; ŞELALE KARA YOLUNA TAŞTI - Son Dakika

RİZE'DE SAĞANAK; ŞELALE KARA YOLUNA TAŞTI

23.09.2022 15:48

RİZE'nin Pazar ilçesinde etkili olan sağanak sonrası taşan şelaleden akan su, kara yoluna taştı.

RİZE'nin Pazar ilçesinde etkili olan sağanak sonrası taşan şelaleden akan su, kara yoluna taştı. Trafiğin bir süre aksadığı yol, ekiplerin çalışması sonucu temizlendi.

İlçede etkili olan sağanak nedeniyle Melyat mevkiinde bir şelale taştı. Kara yoluna aka su nedeniyle yolda ulaşım bir süre aksadı. Molozların sürüklendiği kara yolunda trafik polis ekipleri önlem aldı. Karayolları ekiplerince iş makineleri ile yapılan çalışma sonucu tıkanan menfez açılırken, yol da temizlendi.

YORUMLAR
500
Hayırsever kadının babası adına yaptırdığı okulun açılışı yapıldı Hayırsever kadının babası adına yaptırdığı okulun açılışı yapıldı Tayland'da başkent ve çevresine hafta boyunca aşırı yağış ve sel uyarıları yapıldı Tayland'da başkent ve çevresine hafta boyunca aşırı yağış ve sel uyarıları yapıldı Su Sorunu Yaşayan Osmaniyeli Köylü: 'Seçim Yaklaşıyor, Su Yok Oy da Yok' Su Sorunu Yaşayan Osmaniyeli Köylü: 'Seçim Yaklaşıyor, Su Yok Oy da Yok'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel RİZE'DE SAĞANAK; ŞELALE KARA YOLUNA TAŞTI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement