Son Dakika Haberleri: Rizeli Çılgın Arıcı, Üzerinde Atlet İle Kovana Elini Sokup Bal Sağdı

Rizeli Çılgın Arıcı, Üzerinde Atlet İle Kovana Elini Sokup Bal Sağdı

11 ay önce

Rize'de bal yetiştiriciliği yapan Pazar İlçe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, koruyucu bir giysisi olmadan kovanın içine elini sokup bal sağdı.

Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda alabalık çiftliği işleten Pazar İlçe Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Memoğlu koruyucu giysi ve şapka olmadan atletli halde binlerce arının bulunduğu kovandan bal sağımı yaptı.

ÜZERİNDE ATLETTE KOVANA DALDI

Ayder Yaylasında karakovan bal yetiştiriciliği yapan Mustafa Memoğlu, 3 ay süren bal üretiminin ardından, özel koruyucu giysi ve şapka olmadan kovanı açarak binlerce arıyı dışarı çıkardı. Üzerinde sadece atleti bulunan Mustafa Memoğlu eldiven takılı elini kovanın içine sokarak bal sağımı yaptı. Yüzü ve sırtına konan arıların zarar vermediği Memoğlu, aldırış etmeden bal sağımını tamamladı.

"ARI İLE KONUŞACAKSIN"

Arının dilinden anlayanı sokmayacağını anlatan Mustafa Memoğlu, havanın sıcak olmasından dolayı üzerini çıkararak bal sağımı yaptığını belirtti. Sağım sırasında arı ile konuştuğunu ifade eden Memoğlu, 'Arı ile konuşacaksın. Arının anladığını sen, senin anladığını arı anlayacak. Arıdan korkmayacaksın. Korkarak arının yanına gidersen ve arıya dokunursan o zaman gelir seni sokar. Sen arı yokmuş gibi hareket edersen kesinlikle arı seni sokmazö dedi.


YORUMLAR


Sinem Gedik ve İntizar'ın Yeni Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı Sinem Gedik ile Yaşadığı İlişkiyle Gündeme Oturan İntizar: Küçükken Sarışındım, Akrep Sokunca Rengim Değişti

Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin