Son Dakika Haberleri: Rizeliler Tümsiad'ın 'Açık Hava Sofrası' İftarında Buluştu

Rizeliler Tümsiad'ın 'Açık Hava Sofrası' İftarında Buluştu

6 gün önce

Rizeliler TÜMSİAD'ın 'Açık hava sofrası' iftarında buluştuRİZE - Rize'de binlerce kişi TÜMSİAD tarafından düzenlenen iftarda bir araya geldi.

Rizeliler TÜMSİAD'ın 'Açık hava sofrası' iftarında buluştu

RİZE - Rize'de binlerce kişi TÜMSİAD tarafından düzenlenen iftarda bir araya geldi.
Rize Merkez 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda TÜSİAD Rize Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen iftarda TÜMSİAD üyeleri ve vatandaşlar bir araya geldi. Programa çocukları ile katılan aileler için iftar öncesinde şişme oyun parkı ve uzay istasyonu kuruldu. Çocuklar doyasıya zaman geçirirken aileleri dualar ve ilahiler eşliğinde sohbet ederek iftarı bekledi.
Bir panayır havasında iftar düzenleyerek kaynaşmanın artması için bir öncülük yaptıklarını dile getiren TÜMSİAD Rize Şube Başkanı Abdülbaki Fil " Türkiye'de ilk kez İzmir Şubemizin başlattığı 'Açık hava sofrası' programının 2'incisini biz bu yıl Rize'de yapıyoruz. Bir öncülük ettik. Bununla beraber Rize Meydanı henüz açılmamış ancak burada yaklaşık 2 bin kişilik bir iftar programı düzenleme kararı aldık. Bu programımızda da Allah'a şükür aksayan bir durum yok. Çocuk parkımızla, eğlence uzay salonumuzla çocuklara hitap da eden böyle bir panayır havasında, bir eğlence havasında burada bir ortam oluşturmak istedik. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Bu programların eski duygularımızın tekrar devşirmesi için, gündeme gelmesi için bu gibi ortamların artması için bir öncülük ettiğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.
Programa TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Rize Valisi Kemal Çeber, Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Rize Milletvekili Muhammed Avcı, TÜMSİAD Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mevlana Karali, TÜMSİAD'ın Karadeniz illerinin şube başkanlarının yanı sıra oda başkanları, STK temsilcileri ve halk katıldı.
Rizeliler Tümsiad'ın 'Açık Hava Sofrası' İftarında Buluştu
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 12:24 Kaynak: İHASpaceX 60 İnternet Uydusunu Uzaya Gönderdi Dünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Cinsiyet Değiştirme Uygulamasıyla Yeniden Erkek Oldu! Yıldırım, İmamoğlu'nun Canlı Yayın Çağrısına Yanıt Verdi: Tek Başına Olmaz