Robert Plant 10. Albümünü Piyasaya Sürdü - Son Dakika

Robert Plant 10. Albümünü Piyasaya Sürdü

02.10.2014 16:26

Efsanevi rock müzik grubu Led Zeppelin’in solisti ve söz yazarı Robert Plant, 10. solo albümü “Lullaby and... The Ceaseless Roar” ile müzikseverlerle yeniden bir araya geliyor.

Efsanevi rock müzik grubu Led Zeppelin’in solisti ve söz yazarı Robert Plant, 10. solo albümü “Lullaby and… The Ceaseless Roar” ile müzikseverlerle yeniden bir araya geliyor.

Eylül ayında piyasaya sürülen albüm, özellikle içerdiği doğulu...

Robert Plant 10. Albümünü Piyasaya Sürdü

- Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Robert Plant 10. Albümünü Piyasaya Sürdü - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız İngiliz polisi bir yıl önce çalınan 26 milyon TL değerindeki Çin vazosunu ele geçirdi Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı