Robot Pinokyo 12 Ocak'ta İş Sanat'ta izleyicilerle buluşacak - Son Dakika

Robot Pinokyo 12 Ocak'ta İş Sanat'ta izleyicilerle buluşacak

08.01.2020 16:55
Robot Pinokyo 12 Ocak'ta İş Sanat'ta izleyicilerle buluşacak

İş Sanat'ın yeni çocuk oyunu Robot Pinokyo, 12 Ocak Pazar günü seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

İtalyan yazar Carlo Collodi'nin bütün dünyada tanınan kahramanı Pinokyo, bu kez "robot çocuk" olarak tiyatro sahnesine taşınıyor.

Yekta Kopan'ın kaleme aldığı Lerzan Pamir'in yönettiği oyunun dramaturjisini Mehmet Ergen, anlatıcılığını Aslı Tandoğan üstlenirken, Pinokyo karakterine Anıl Altınöz hayat veriyor. Oyunun müzikleri ise Tolga Çebi'ye ait.

Bugünün dünyasında iyilik, dostluk, paylaşmak, sevgi gibi kavramları öğrenene kadar bir çocuk hangi engelleri aşmak, ne tür bulmacaları çözmek, nelerle yüzleşmek durumunda kalır? Robot çocuk Pinokyo'nun maceralarına hep birlikte tanık olacağız.

YORUMLAR
500
Japonya'da bir market zincirinde reyon görevlilerinin yerini robot alacak Japonya'da bir market zincirinde reyon görevlilerinin yerini robot alacak Beijing 2022 Dünya Robot Konferansı'na Ev Sahipliği Yapacak Beijing 2022 Dünya Robot Konferansı'na Ev Sahipliği Yapacak İstanbul'da binlerce kaçak elektronik ürün ele geçirildi İstanbul'da binlerce kaçak elektronik ürün ele geçirildi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Robot Pinokyo 12 Ocak'ta İş Sanat'ta izleyicilerle buluşacak - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement