Rocket League'in Birçok İçeriği Beraberinde Getireceği Radical Summer Etkinliği Duyuruldu - Son Dakika

Rocket League'in Birçok İçeriği Beraberinde Getireceği Radical Summer Etkinliği Duyuruldu

05.06.2019 23:07
Rocket League'in Birçok İçeriği Beraberinde Getireceği Radical Summer Etkinliği Duyuruldu, System.String[]

Rocket League, yaz mevsimini 80'leri geri getirerek kutlayacak. Psyonix, bugün yaptığı açıklamada Radical Summer etkinliğiyle birlikte yeni kozmetik eşya, savaş arabaları, yeni oyun modları ve daha birçok şeyin geleceğini belirtti.

Etkinlik süresince oyuncuların kazanabileceği Ghostbusters, Knight Rider, Back to the Future, E.T. the Extra-Terrestrial, The Goonies, Karate Kid, DreamWorks Voltron Legendary Defender, WWE temalı eşyalar gibi çok sayıda ürün olacak. Ayrıca etkinlik tam 9 hafta sürecek.

Premium DLC'ye gelince Psyonix, 2 yeni savaş arabası tanıttı. Knight Rider'dan K.I.T.T ve GhostBusters'dan ECTO-1 araçları ek paketin içinde olacak. K.I.T.T'nin ne zaman geleceği belli değil ancak ECTO-1, 10 Haziran'da 11,41 TL karşılığında satın alınabilecek.

Bunlara ek olarak 3 yeni sınırlı süreli oyun modu tanıtılıyor. 10 Haziran-1 Temmuz arasında, 'Ghost Hunt' modu aktif olacak. Bu modda oyuncular, proton akışı güçlendirmelerini kullanarak 'hayalet top'u rakibin alanında tutmaya çalışacaklar. 1 Temmuz-22 Temmuz arasında ise Spike Rush modu aktif hâle getirilecek. Bu modun aktif olduğu süre boyunca oyunculara 'Spike' güçlendirilmesi verilecek.

Son olarak da 22 Temmuz-12 Ağustos arasında Beach Ball isimli mod devreye girecek ve oyuncular, oyunu büyük bir plaj topuyla ve düşük yerçekimiyle oynayacaklar. 80'lerle dolu Rocket League Radical Summer etkinliği, 10 Haziran'da tüm platformlarda oynanabilir durumda olacak.

Rocket League'in Birçok İçeriği Beraberinde Getireceği Radical Summer Etkinliği Duyuruldu

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Rocket League'in Birçok İçeriği Beraberinde Getireceği Radical Summer Etkinliği Duyuruldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?