Son Dakika Haberleri: Galatasaray'da Rodrigues, Sinan Gümüş'ten Özür Diledi: Topu Senden Almamam Lazımdı

Galatasaray'da Rodrigues, Sinan Gümüş'ten Özür Diledi: Topu Senden Almamam Lazımdı

7 ay önce

Akhisar karşısında 42. dakikada kazanılan penaltısını Sinan Gümüş'ün elinden alan ve kaçıran Rodrigues, takım arkadaşından özür diledi.

Akhisar Belediyespor maçında Galatasaray'ın penaltısıyla bulduğu bariz gol şansını kaleci Fatih'e teslim eden Garry Rodrigues büyük üzüntü yaşadı. Üstelik takımın penaltıcısı olarak belirlenen Sinan Gümüş'ün kullanması gereken atışı kendisinin yapıp başaramaması da bu üzüntüsünü daha da büyüttü. Rodrigues, topu Sinan'dan almasından dolayı takım arkadaşından özür diledi.

Yeşil Burun Adalı futbolcu, maçtan sonra yanına gittiği Sinan Gümüş'e, yaptığı hareketin çok yanlış olduğunu söyledi.

TEKNİK EKİP UYARDI

Rodrigues'in Sinan'a, "Kendimi çok iyi hissediyordum. Bu yüzden penaltıyı kullanmak istedim. Ancak çok kötü kullandım ve kaçırdım. Penaltıyı atsam da senden özür dileyecektim" diye konuştuğu öğrenildi. Rodrigues'in maçtan sonra teknik kadro tarafından da uyarıldığı ifade edildi.

Herkesin görevini yapması gerektiğini dile getiren antrenörler, sarı-kırmızılı futbolcuya kızmadı ancak dikkatini çekti.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi : 25.09.2018 05:35 

YORUMLAR


Kaza Yaptıkları Aracın Arkasında Bekleyen Kadınlara Başka Bir Araç Çarptı Cinnet Getiren Genç, Kız Arkadaşının Evinde Katliam Yaptı: 3 Ölü Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi