Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı - Son Dakika

Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı

11.07.2015 15:21
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı, System.String[]

'Roger Waters The Wall'un ilk fragmanı yayınlandı İngiliz rock grubu Pink Floyd'un solist ve gitaristi Roger Waters'ın belgesel nitelikli filmi Roger Waters the Wall filminin ilk fragmanı yayınlandı.

'Roger Waters The Wall'un ilk fragmanı yayınlandı

İngiliz rock grubu Pink Floyd'un solist ve gitaristi Roger Waters'ın belgesel nitelikli filmi Roger Waters the Wall filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Roger Waters the Wall isimli film, bu yılın Eylül ayında vizyona girecek. Grubun hayranları tarafından merakla beklenen filmin Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da gösterilmesi bekleniyor. Film, Roger Waters'ın İstanbul'da verdiği konserde dahil olmak üzere 2010-2013 yılları arasında gerçekleşen 'The Wall' turnesine ait görüntülerden ve röportajlardan oluşuyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Sean Evans ve Roger Waters yer alırken, filmde grubun konserlerinde kullandığı 'Duvar'ın yapılışına ilişkin bilgiler içereceği de belirtildi.

PİNK FLOYD HAKKINDA

Pink Floyd, progresif rock ve psychedelic rock İngiliz müzik grubu. Felsefi şarkı sözleri, yenilikçi albüm kapakları, etkileyici-girift sahne şovları ile Pink Floyd dünya çapında en çok albüm satmış ve modern müzik tarihini etkilemiş, dünya çapında başarıya ulaşmıştır. Grubun simgesi haline gelmiş olan 'Dark Side of the Moon', tüm zamanların en uzun süre zirvede kalan albümü olarak Billboard 200 listesinde 741 hafta kalmıştır.

PİNK FLOYD THE WALL'DAN SONRA İKİNCİ FİLM

Roger Waters The Wall, 1982 yılında çekilen ve yönetmenliğini Alan Parker'ın yaptığı Pink Floyd The Wall' filminin ardından 'The Wall' ismiyle çekilen ikinci film. Roger Waters the Wall, belgesel niteliği ve Roger Waters'ın yönetmenlik koltuğuna oturmasıyla dikkat çekiyor.

Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı - Son Dakika


Son Dakika

Siber dolandırıcıların gözü emekli ikramiyelerinde! Dolandırıcıların yeni yöntemleri pes dedirtti Siber dolandırıcıların gözü emekli ikramiyelerinde! Dolandırıcıların yeni yöntemleri pes dedirtti Yüzlerce kilo sebze çöp dağları oluşturdu Yüzlerce kilo sebze çöp dağları oluşturdu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan 'Kritik tarihler' için uyardı: 16-17 Mayıs'ta insanlar geri dönecek, tedbirli olunmalı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan 'Kritik tarihler' için uyardı: 16-17 Mayıs'ta insanlar geri dönecek, tedbirli olunmalı Dünya gözü düşecek dev rokette! Türkiye de tehlike altında Dünya gözü düşecek dev rokette! Türkiye de tehlike altında Hükümetin verdiği koronavirüs desteğiyle çiftlik ve 2 otomobil aldı! ABD bu sahtekarı konuşuyor Hükümetin verdiği koronavirüs desteğiyle çiftlik ve 2 otomobil aldı! ABD bu sahtekarı konuşuyor Film gibi kovalamaca! 100 kilometre kaçıp polis aracına çarptı, saatler sonra yakayı ele verdi Film gibi kovalamaca! 100 kilometre kaçıp polis aracına çarptı, saatler sonra yakayı ele verdi Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar
Advertisement