Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı - Son Dakika

Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı

11.07.2015 16:25
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı, System.String[]

İngiliz rock grubu Pink Floyd'un solist ve gitaristi Roger Waters'ın belgesel nitelikli filmi Roger Waters the Wall filminin ilk fragmanı sosyal medyada yayınlandı.

İngiliz rock grubu Pink Floyd'un solist ve gitaristi Roger Waters'ın belgesel nitelikli filmi Roger Waters the Wall filminin ilk fragmanı sosyal medyada yayınlandı.

Roger Waters the Wall isimli film, bu yılın Eylül ayında vizyona girecek. Grubun hayranları tarafından merakla beklenen filmin Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da gösterilmesi bekleniyor. Film, Roger Waters'ın İstanbul'da verdiği konserde dahil olmak üzere 2010-2013 yılları arasında gerçekleşen 'The Wall' turnesine ait görüntülerden ve röportajlardan oluşuyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Sean Evans ve Roger Waters yer alırken, filmde grubun konserlerinde kullandığı 'Duvar'ın yapılışına ilişkin bilgiler içereceği de belirtildi.

PİNK FLOYD HAKKINDA

Pink Floyd, progresif rock ve psychedelic rock İngiliz müzik grubu. Felsefi şarkı sözleri, yenilikçi albüm kapakları, etkileyici-grift sahne şovları ile Pink Floyd dünya çapında en çok albüm satmış ve modern müzik tarihini etkilemiş, dünya çapında başarıya ulaşmıştır. Grubun simgesi haline gelmiş olan 'Dark Side of the Moon', tüm zamanların en uzun süre zirvede kalan albümü olarak Billboard 200 listesinde 741 hafta kalmıştır.

PİNK FLOYD THE WALL'DAN SONRA İKİNCİ FİLM

Roger Waters The Wall, 1982 yılında çekilen ve yönetmenliğini Alan Parker'ın yaptığı Pink Floyd The Wall' filminin ardından 'The Wall' ismiyle çekilen ikinci film. Roger Waters the Wall, belgesel niteliği ve Roger Waters'ın yönetmenlik koltuğuna oturmasıyla dikkat çekiyor. - Ankara

Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı
Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Roger Waters The Wall'un İlk Fragmanı Yayınlandı - Son Dakika


Son Dakika

Devler Ligi'nde finale Chelsea'nin yükselmesiyle Türk kulüplerinin Avrupa'daki yeri tehlikeye girdi Devler Ligi'nde finale Chelsea'nin yükselmesiyle Türk kulüplerinin Avrupa'daki yeri tehlikeye girdi Dünya'ya düşecek dev roketle ilgili keyifleri kaçıracak harita! İstanbul ve Ankara da risk altında Dünya'ya düşecek dev roketle ilgili keyifleri kaçıracak harita! İstanbul ve Ankara da risk altında Prof. Dr. Mehmet Ceyhan uyardı: İstanbul'dan gidenlerin döneceği 18 Mayıs ve 18 Haziran tarihlerinde tedbirli olmalıyız Prof. Dr. Mehmet Ceyhan uyardı: İstanbul'dan gidenlerin döneceği 18 Mayıs ve 18 Haziran tarihlerinde tedbirli olmalıyız Türkiye sınırında kavimler göçü! Onlarca mültecinin yurda böyle giriş yaptığı iddia edildi Türkiye sınırında kavimler göçü! Onlarca mültecinin yurda böyle giriş yaptığı iddia edildi Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar Kalben'in kendisine Kalben'in kendisine "Zayıflasan keşke" diyen takipçisine verdiği yanıt paylaşım rekoru kırıyor Fiyatlar alıp başını gitti! Arsa ve arazi sahiplerine müjde Fiyatlar alıp başını gitti! Arsa ve arazi sahiplerine müjde
Advertisement