Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür - Son Dakika

Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür

07.05.2021 12:31

Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür Muğla'nın Menteşe ilçesinde kendilerine yardım kolisi getiren Kızılay görevlilerine, roman müzisyenler keman ve darbuka eşliğinde teşekkür etti.

Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür

MUĞLA - Muğla'nın Menteşe ilçesinde kendilerine yardım kolisi getiren Kızılay görevlilerine, roman müzisyenler keman ve darbuka eşliğinde teşekkür etti.

Türk Kızılay Menteşe Şubesi tarafından pandemi nedeniyle çalışamayan Roman Kültür ve Sahne Emekçileri Derneği üyesi müzisyenlere, gıda kolisi, kavurma konserve ve hijyen paketi yardımında bulunuldu. Kızılay ekiplerinin Ramazan yardımında bulunduğu bir Roman müzisyen ve oğlu, Kızılay ekiplerine keman ve darbuka çalarak teşekkür etti.

Roman Müzisyen Halil Samanlıoğlu, Kızılay ekiplerinin pandemi sürecinde Roman müzisyenlere ve sahne emekçilerine sürekli destek verdiğini söyleyerek, "Bir müzisyen olarak bu zor günlerimizde bizleri yalnız bırakmayan Türk Kızılay ekiplerine kemanımızla teşekkür etmek istedik. Çaldığım eserleri fedakarca görev yapan tüm Kızılay ekiplerine hediye ediyorum" dedi.

Türk Kızılay Menteşe Şube Başkanı Kenan Gürbüz ise Ramazan'ın insani yardım kuruluşları açısından bir seferberlik ayı olduğunu belirterek, "Kızılay olarak sizlere desteğimizi her zaman sürdüreceğiz" diye konuştu.

Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür
Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür
Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür
Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kızılay'ın yardımına keman ve darbukalı teşekkür - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

EURO 2020 C Grubu'nda Kuzey Makedonya'yı 3-0 yenen Hollanda, namağlup bir üst tura yükseldi 20:52 EURO 2020 C Grubu'nda Kuzey Makedonya'yı 3-0 yenen Hollanda, namağlup bir üst tura yükseldi Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20:29 Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "müzik yasağı" açıklamasına tepki: Yasaklar ideolojik Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi 20:13 Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi
Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı Şenol Güneş sözleri: Memleketçilik yaptığı iddiaları var 19:13 Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı Şenol Güneş sözleri: Memleketçilik yaptığı iddiaları var Arkeologlar Şanlıurfa'da jet hızıyla kazmayı vurmaya başladı! Meğerse yıllarca servetin üzerinde oturmuşlar 18:54 Arkeologlar Şanlıurfa'da jet hızıyla kazmayı vurmaya başladı! Meğerse yıllarca servetin üzerinde oturmuşlar Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi 16:46 Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi
Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada 16:38 Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada 16:00 "Komşularıma gidiyorum" diyerek evden çıkmıştı! İki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı
Advertisement