Romanya'daki Maarif Uluslararası Okulu yüz yüze eğitim ile yeni öğretim yılına başladı - Son Dakika

Romanya'daki Maarif Uluslararası Okulu yüz yüze eğitim ile yeni öğretim yılına başladı

Romanya'nın başkenti Bükreş'te Türkiye Maarif Vakfına (TMV) bağlı Maarif Uluslararası Okulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dikkate alınarak yüz yüze eğitime "yeni normal" ile tekrar başladı.

Romanya'daki Maarif Uluslararası Okulu yüz yüze eğitim ile yeni öğretim yılına başladı, System.String[]

Romanya'nın başkenti Bükreş'te Türkiye Maarif Vakfına (TMV) bağlı Maarif Uluslararası Okulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dikkate alınarak yüz yüze eğitime "yeni normal" ile tekrar başladı.

TMV Romanya Direktörü Alparslan Ateş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kovid-19'un baş gösterdiği martta hemen online eğitime geçen okullardan biri olduklarını, Romanya'da eğitimde ilk yılları olmasına rağmen deneyimli eğitim kadrosuyla bu süreci başarılı bir şekilde tamamladıklarını ifade etti.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılına Romanya'daki Maarif Uluslararası Okulunda büyük bir heyecan ve sevinçle başladıklarını kaydeden Ateş, yeni eğitim dönemi için yüz yüze, online ve hibrit olmak üzere 3 alternatif eğitim modeli hazırladıklarını ifade etti.

Ateş, şu an için yüz yüze eğitim modeli ile derslere başladıklarını dile getiren Ateş, salgının gidişat sürecine göre eğitime ara vermeden devam edeceklerini ifade etti.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 23:05 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Romanya'daki Maarif Uluslararası Okulu yüz yüze eğitim ile yeni öğretim yılına başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Gaziantep'te bir araç, tıra arkadan çarptı: Yabancı uyruklu 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı Ailevi sorunları olan emekli astsubay, kılıçla intihar girişiminde bulundu Manchester United'dan tarihe geçen galibiyet! Maç bitmesine rağmen attıkları golle 3-2 kazandılar Kepçe operatörü, çalıştığı sırada pompalı tüfekli saldırıya uğrayıp hayatını kaybetti "Aşk yaşıyorlar" dediği eşi ve yeğenine tarlada tüfekle ateş açtı Lille formasıyla ilk golünü atan Burak Yılmaz, Fransız basınında manşet oldu 3 can alan taksici kavgasında kan donduran görüntü! Önce vurdu, sonra arabayla üstünden geçti Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı