Rona Munro'nun "Demir"İ İstanbul'da Sahnelenecek - Son Dakika

Rona Munro'nun "Demir"İ İstanbul'da Sahnelenecek

06.03.2017 10:12
Rona Munro'nun "Demir"İ İstanbul'da Sahnelenecek

İSKOÇ yazar Rona Munro'nun dünyada en çok oynanan oyunu "Demir", 15 Mart Çarşamba günü İstanbul'da sahnelenecek.

İSKOÇ yazar Rona Munro'nun dünyada en çok oynanan oyunu "Demir", 15 Mart Çarşamba günü İstanbul'da sahnelenecek.

Serkan Üstüner'in yönetmenliğini üstlendiği "Demir", Güzin Özyağcılar ve kızı Zeynep Özyağcılar'ın performansıyla Kadıköy'deki Barış Manço Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşacak. İskoç yazar Rona Munro'nun dünyada en çok oynanan oyunu olan Demir, müebbet hapse mahkum olan bir anne ile özgürlüğünün farkında olmayan kızının yıllar sonra gelen yüzleşmesini konu alıyor.

- İstanbul

Marmara Bölgesi'nde çok kuvvetli sağanak bekleniyor Marmara Bölgesi'nde çok kuvvetli sağanak bekleniyor Gaziosmanpaşa'da uyuşturucuyla mücadele uygulaması gerçekleştirildi Gaziosmanpaşa'da uyuşturucuyla mücadele uygulaması gerçekleştirildi HAMZA DAĞ: 60 MİLYON SEÇMENİN KİŞİSEL VERİLERİNİN ALINMASI CİDDİ BİR MESELE HAMZA DAĞ: 60 MİLYON SEÇMENİN KİŞİSEL VERİLERİNİN ALINMASI CİDDİ BİR MESELE
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Rona Munro'nun 'Demir'İ İstanbul'da Sahnelenecek - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement