Son Dakika Haberleri: Ronaldinho'dan Rusya'daki Türk Yapımı Stada Ziyaret

Ronaldinho'dan Rusya'daki Türk Yapımı Stada Ziyaret

5 gün önce

Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho, Dünya Kupası öncesi, Türkler tarafından inşa edilen Krasnodar Stadyumunu ziyaret etti.

Barcelona ve Brezilya Milli Takımı'ndaki performansıyla 2000'li yıllara damgasını vuran ünlü futbolcu Ronaldinho, Dünya Kupası öncesi, Türk inşaat şirketi ESTA Construction tarafından inşa edilen Krasnodar Stadyumu'nu ziyaret etti.

DÜNYANIN EN TEKNOLOJİK STADI KABUL EDİLİYOR

Aktif futbol hayatı boyunca dünya çapında onlarca ödül kazanan ve şu anda FC Barcelona'nın da marka elçileri arasında yer alan Ronaldinho, ziyaret kapsamında Krasnodar Akademisi'ndeki genç futbolcularla zaman geçirdi ve onlarla tecrübelerini paylaştı. Saha çalışmaları Nisan 2013'te başlayan ve 9 Ekim 2016'da tamamlanarak hizmete açılan Krasnodar Stadyumu, dünyanın teknolojik stadyumu olarak kabul ediliyor.


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Erdoğan: Şu Anda Menbiç'te Devriye Gezmeye Başlandı Pentagon'dan Münbiç Açıklaması: Koordineli Ancak Bağımsız Şekilde Devriye Nöbetlerine Başladık

Erdoğan, Bizzat Moderatörlüğünü Yaptığı Canlı Yayında Gençlerin Sorularını Yanıtladı Fenerbahçe ile Anlaşan Cocu'nun Hayali Barcelona