Son Dakika Haberleri: Ronaldo'nun Sevgilisi Georgina Rodriguez'in, Futbolcu Antoine Griezmann'ın Hamile Eşine Yaptığı Yorum Tepki Çekti

Ronaldo'nun Sevgilisi Georgina Rodriguez'in, Futbolcu Antoine Griezmann'ın Hamile Eşine Yaptığı Yorum Tepki Çekti

9 gün önce

Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in Atletico Madrid'in yıldız oyuncusu Antoine Griezmann'ın hamile eşi Erika Choperena'nın paylaşımının altına yazdığı yorum Twitter'da büyük tepkiye neden oldu.

Atletico Madrid'de top koşturan yıldız futbolcu Antoine Griezmann ve eşi Erika Choperena, bir süre önce bebek beklediklerini duyurmuştu.

BEBEKLERİNİN CİNSİYETİNİ KAMUOYUYLA PAYLAŞTILAR

Çift, çocuklarının cinsiyetini Erika Choperena'nın resmi Instagram hesabı üzerinden kamuoyuyla paylaştı. Daha önce bir kız çocuğu dünyaya getiren ikili, yeni çocuklarının cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı.

YAPTIĞI YORUM TEPKİ ÇEKTİ

Choperena'nın çocuklarının cinsiyetini açıkladığı paylaşımın altına Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in yaptığı yorumsa gündeme bomba gibi düştü. Rodriguez, İspanyolca yazdığı yorumda yeni bebek için çifti tebrik ederken "Değerli Mia'nın (çiftin kız çocuğu) gelecekteki sevgililerini kontrol edecek ve disiplini sağlayacak bir erkek çocuğu" ifadelerini kullandı.

TAKİPÇİLER CİNSİYETÇİ TUTUMUNDAN DOLAYI TOPA TUTTU

Ronaldo'nun sevgilisine ait bu yorum, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı. Kullanıcılar, cinsiyetçi ve çağ dışı olarak gördükleri bu yorum nedeniyle Rodriguez'i topa tuttu.


YORUMLAR


Şöhretler Karması Maçında Başlama Vuruşunu Recep Tayyip Erdoğan Yaptı, Karşılaşma 5-3 Sona Erdi Cezası Biten Arda Turan, Kayserispor Karşısında Forma Şansı Bulamadı

Fenerbahçe, Sivasspor ile 0-0 Berabere Kaldı Cristano Ronaldo'nun Rekor Kırdığı Maçta Juventus, Genoa ile Puanları Paylaştı