Rotterdam'da Lucy Davis Galip! - Son Dakika

Rotterdam'da Lucy Davis Galip!

07.09.2017 15:49
Rotterdam'da Lucy Davis Galip!, System.String[]

Hollanda’nın Rotterdam kenti engel atlama ve dresajda Milletler Kupası yarışmalarının yanı sıra beş yıldızlı bir Grand Prix’ye de ev sahipliği yaptı.


Rotterdam’da Lucy Davis galip!Hollanda’nın Rotterdam kenti engel atlama ve dresajda Milletler Kupası yarışmalarının yanı sıra beş yıldızlı bir Grand Prix’ye de ev sahipliği yaptı.

Hollanda’nın Rotterdam kenti engel atlama ve dresajda Milletler Kupasıyarışmalarının yanısıra beşyıldızlıbir Grand Prix’ye de ev sahipliği yaptı. Dünyanın en iyi binicilerini bir araya getiren müsabaka AmerikalıLucy Davis’in galibiyeti ile son buldu. Cuma günükoşulan ve Büyük Britanya’nın kazandığıMilletler Kupası’ndan sonra Pazar günüdüzenlenen Grand Prix’ye 50 binici katıldı.

Birinci turu hatasız bitiren 16 binici ve at baraj koşma hakkıkazandı. İsviçreli Paul Estermann barajda birinci olarak start alırken, 13 yaşındaki Castlefield Eclipse ile bir engel devirerek 15. sırada yer aldı. Barajı Harrie Smolders ve Emerald (13), Maikel van der Vleuten ve VDL Groep Verdi (14) ile Jos Lansink (16) ve For Cento da dörder ceza puanıile bitirdi.

Baraja altıncısırada başlayan Lucy Davis, 11 yaşındaki Barron (Nabab de Reve x For Pleasure) isimli atıyla parkuru hatasız ve 39.49 saniye ile geçti.

22 yaşındaki gençbinici böylece kendisinden önce koşan İngiliz Joe Clee ve atıUtamaro Ecaussines’i geride bırakmayıbaşardı.

Yarışmada altıncılığıelde eden Pius Schwizer gençatıGiovanni van Het Scheefkasteel üzerinde şansınıdenedi, ancak Davis’in zamanına erişemedi. Ludger Beerbaum ve Chiara 222 ile Henrik van Eckermann ve Cantinero da Schwizer ile aynıkaderi paylaştı.

Dünya iki numarası Daniel Deusser 12 yaşındaki Cornet Obolensky’nin oğlu olan Cornet d’ Amour isimli atıyla Milletler Kupası’nda da iki parkuru hatasız çıkardıktan sonra Grand Prix’de de zafere çok yaklaştıama liderin zamanınıgeliştiremedi.

Mücadelede yarışan Fransız biniciler ilk turda birer engel devirerek baraja kalamazken, Mathieu Billot 18., Roger-Yves Bost 31., Jerome Hurel 32. ve Aymeric de Ponnat da iki engel devirerek 40. oldu.

Rotterdam'da Lucy Davis Galip!

Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Rotterdam'da Lucy Davis Galip! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Vaka sayısındaki artış hiçbir dönem kontrolümüz dışına çıkmadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Başarılı oyuncu Ayşecan Tatari, anne oldu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Prof. Dr. Ceyhan: Önceden neredeyse hiç görülmeyen çocuk vaka sayıları toplumda oldukça arttı Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı