RTÜK'ten badmintonun tanıtımına destek - Son Dakika

RTÜK'ten badmintonun tanıtımına destek

12.03.2020 16:06
RTÜK'ten badmintonun tanıtımına destek, System.String[]

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), badminton branşının yaygınlaştırılması amacıyla sosyal sorumluluk projeleri, tanıtım ve eğitim filmlerinin yayınını yapacak.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), badminton branşının yaygınlaştırılması amacıyla sosyal sorumluluk projeleri, tanıtım ve eğitim filmlerinin yayınını yapacak.

Türkiye Badminton Federasyonundan (TBF) yapılan açıklamada, RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu ile TBF Başkanı Murat Özmekik'in görüşmesinin ardından, badminton sosyal sorumluluk projelerinin kamu spotu olarak, tanıtım ve eğitim filmlerinin ise ikame yayını olarak yayımlanacağı ifade edildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen federasyon başkanı Özmekik, badmintonun ekranlarda yer alması için hazırlıklara başlandığını ve badmintonun Türkiye'de daha da bilinen bir branş olması için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor RTÜK'ten badmintonun tanıtımına destek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı