Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti - Son Dakika

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti

19.02.2014 16:31
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti, System.String[]

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi görevlileri ve tedavi gören hastalar geçen yıl meydana gelen orman yangında zarar gören Sabuncubeli mevkisinde hatıra ormanı oluşturmak için fidan dikti.

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi görevlileri ve tedavi gören hastalar, geçen yıl meydana gelen orman yangında zarar gören Sabuncubeli mevkisinde hatıra ormanı oluşturmak için fidan dikti.

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi çalışanları ve hastaları, başhekim Ahmet Ayer'in koordinasyonunda, Sabuncubeli mevkisi Karakoca köyü Sarıkaya mahallesinde fidan dikti.

Başhekim Ayer, gazetecilere yaptığı açıklamada, orman varlığının artırılmasında katkı sağlamak, ağaç ve orman sevgisini aşılamak, fidan dikme alışkanlığını kazandırmak amacıyla Manisa Orman İşletme Müdürlüğü tarafından kurulacak hatıra ormanına hastane olarak katkıda bulunduklarını söyledi. Ağaçlandırma ve erozyon kontrolü çalışmalarının önemini vurgulayan Ayer, "Bu etkinlik, hastalarımızın tedavi sürecini sosyal hayattan kopmadan geçirerek toplumda yaşama becerilerini kazandırıyorG diye konuştu.

Orman İşletme Şefi Hakan Duman ise Manisa-İzmir yolu Sabuncubeli mevkinde Mayıs 2013'de çıkan yangında 395 hektarlık yeşil bitki zarar gördüğü hatırlatarak "Yanan bölgede ağaçlandırma çalışmaları tamamlandı. Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi çalışanları ve tedavi gören hastaları tarafından dikilen 350 Karaselvi fidanı ile hatıra ormanı oluşturuldu" diye konuştu.

Fidanı dikimine Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Türkyılmaz da katıldı. - Manisa

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Lig'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı