Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti - Son Dakika

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti

7 yıl önce

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi görevlileri ve tedavi gören hastalar geçen yıl meydana gelen orman yangında zarar gören Sabuncubeli mevkisinde hatıra ormanı oluşturmak için fidan dikti.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hastaları Fidan Dikti, System.String[]

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi görevlileri ve tedavi gören hastalar, geçen yıl meydana gelen orman yangında zarar gören Sabuncubeli mevkisinde hatıra ormanı oluşturmak için fidan dikti.


Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi çalışanları ve hastaları, başhekim Ahmet Ayer'in koordinasyonunda, Sabuncubeli mevkisi Karakoca köyü Sarıkaya mahallesinde fidan dikti.


Başhekim Ayer, gazetecilere yaptığı açıklamada, orman varlığının artırılmasında katkı sağlamak, ağaç ve orman sevgisini aşılamak, fidan dikme alışkanlığını kazandırmak amacıyla Manisa Orman İşletme Müdürlüğü tarafından kurulacak hatıra ormanına hastane olarak katkıda bulunduklarını söyledi. Ağaçlandırma ve erozyon kontrolü çalışmalarının önemini vurgulayan Ayer, "Bu etkinlik, hastalarımızın tedavi sürecini sosyal hayattan kopmadan geçirerek toplumda yaşama becerilerini kazandırıyorG diye konuştu.


Orman İşletme Şefi Hakan Duman ise Manisa-İzmir yolu Sabuncubeli mevkinde Mayıs 2013'de çıkan yangında 395 hektarlık yeşil bitki zarar gördüğü hatırlatarak "Yanan bölgede ağaçlandırma çalışmaları tamamlandı. Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi çalışanları ve tedavi gören hastaları tarafından dikilen 350 Karaselvi fidanı ile hatıra ormanı oluşturuldu" diye konuştu.


Fidanı dikimine Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Türkyılmaz da katıldı. - Manisa

Haber Yayın Tarihi: 19.02.2014 04:31 Kaynak: AASon Dakika

Atılan tokat sonucu hayatını kaybeden adamın ailesi, 200 bin lira ve 20 koyun istedi
ABB Başkanı Mansur Yavaş'ın maaş konuşması, sosyal medyada gündem oldu Türkiye, Trump'ın elindeki haritada koronavirüse hazır olan ülkeler arasında yer aldı