Ruhumuzu doyurdu - Son Dakika

Ruhumuzu doyurdu

16.10.2020 13:53
Ruhumuzu doyurdu, System.String[]

Ünlü sanatçı, Güneştekin'in "Hafıza Odası" sergisinden bir eserinin önünde çektirdiği fotoğrafı şu notla paylaştı: "Elleriyle yaptığı yemekleriyle önce karnımızı doyurdu, sonra eşsiz eserleriyle ruhumuzu. Misafirperverliğine teşekkürler.

Ünlü sanatçı, Güneştekin'in "Hafıza Odası" sergisinden bir eserinin önünde çektirdiği fotoğrafı şu notla paylaştı: "Elleriyle yaptığı yemekleriyle önce karnımızı doyurdu, sonra eşsiz eserleriyle ruhumuzu. Misafirperverliğine teşekkürler."

Ruhumuzu doyurdu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ruhumuzu doyurdu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret