Rum Basını: Netanyahu, Doğalgaz Meselesi Hakkında Yeni Fikirler Sundu - Son Dakika

Rum Basını: Netanyahu, Doğalgaz Meselesi Hakkında Yeni Fikirler Sundu

17.02.2012 15:29
Rum Basını: Netanyahu, Doğalgaz Meselesi Hakkında Yeni Fikirler Sundu, System.String[]

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Güney Kıbrıs'a dün yaptığı ziyaret Rum basınında geniş yer buldu.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Güney Kıbrıs'a dün yaptığı ziyaret Rum basınında geniş yer buldu. Rum Alithia gazetesi, İsraillilerin ortaya doğalgaz satışında iki ülkenin yönelmesi gereken yeni pazarlarla ilgili yeni fikirler attığını belirtti.

Gazete, terminalin nereye inşa edileceğinin de büyük ölçüde bu konuda yapılacak tercihlere bağlı olacağını yazdı. Habere göre Rum yönetimi ise bu fikirleri incelemek için süre istedi.

Netanyahu'nun ayrıca, doğal kaynakların müşterek değerlendirilmesi konusunda güvenlik meselesinin gündeme getirilmesi üzerine "Güvenlik ikili ilişkilerin bir parçasıdır." dediği aktarıldı.

Rum Basını: Netanyahu, Doğalgaz Meselesi Hakkında Yeni Fikirler Sundu
Rum Basını: Netanyahu, Doğalgaz Meselesi Hakkında Yeni Fikirler Sundu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Rum Basını: Netanyahu, Doğalgaz Meselesi Hakkında Yeni Fikirler Sundu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Şanlıurfa'da servis otobüsünde yangın çıktı! 15 kişi son anda kurtuldu İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar