Rupert Sanders'a Öpücük Pahalıya Patladı - Son Dakika

Rupert Sanders'a Öpücük Pahalıya Patladı

6 yıl önce

Oyuncu Kristin Stewart ile yakalanan yönetmen Rupert Sanders karısının açtığı boşanma davasında servetinin neredeyse yarısını kaybetti.

Rupert Sanders'a Öpücük Pahalıya Patladı, System.String[]

Karısını Twilight filmlerinin genç yıldızı Kristin Stewart ile aldatırken paparazzilere yakalanan 43 yaşındaki İngiliz yönetmen Rupert Sanders, boşanma davasında servetinin önemli bir kısmını kaybetti.

4 LÜKS MALİKANE VERDİ

ABD’nin Los Angeles kentinde görülen boşanma davası sonucunda Sanders kendisi gibi İngiltere vatandaşı olan 35 yaşındaki model eşi Liberty Ross’a 4 lüks malikane verdi ve ayda 23 bin sterlin nafaka ödemeyi kabul etti. Mahkeme ayrıca Sanders’in filmlerinden elde ettiği gelirin bir kısmını da iki çocuğunun annesi olan Ross’a vermesine karar verdi.

SETTE ÖPÜŞÜRKEN YAKALANMIŞLARDI

2012 yılının Şubat ayında US weekly gazetesi "Snowwhite and the Huntsman" isimli filmin setinde yönetmen Rupert Sanders’in başrol oyuncusu Kristen Stewart ile öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını yayınlamış, bunun üzerine hem Sanders hem de Stewart özür dilemek zorunda kalmıştı.

ÇOCUKLARIN EĞİTİM MASRAFINI KARŞILAYACAK

Ünlü yönetmen dava sonucunda sadece Malibu’daki bir ev, 1970’li yıllardan kalma Volkswagen marka bir minibus ve 2002 model Nissan bir otomobili kendisine saklamayı başarırken, velayetlerini eşi ile paylaştığı 9 ve 7 yaşındaki iki çocuğunun eğitim ve sağlık masraflarının da yüzde 75’ini karşılamayı kabul etti.

2013 YILINDA BOŞANMA DAVASI AÇTI

Filmde Stewart’ın annesi Kraliçe Elanor’u canlandırmakta olan Liberty Ross sakandaldan aylar sonra, 2013 yılının ocak ayında kocasına boşanma davası açmıştı. Sanders ile yaşadığı yasak ilişki nedeniyle Stewart da yıllardır birlikte olduğu sevgilisi ve Twilight filmlerindeki rol arkadaşı Robert Pattinson ile yollarını ayırdığı iddia edilmişti.


Rupert Sanders'a Öpücük Pahalıya Patladı

YORUMLAR


Son Dakika

Çay hasadı için gelenler Rize'deki arama noktalarında uzun kuyruklar oluşturdu
Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, işine son verildiğini canlı yayında öğrendi Tanzim satış araçları yeniden geliyor! Ancak bu kez meyve sebze satmayacaklar