Türkiye'ye neden geldiklerini anlatan Rus kadın sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Türkiye'ye neden geldiklerini anlatan Rus kadın sosyal medyayı salladı

27.11.2022 16:11

Türkiye'ye gelme nedenleri hakkında bir video çeken Rus kadın, Rusya'da bekar erkek kalmadığı için Türkiye'ye geldiklerini ifade edince hayli ilginç yorumlar aldı.

Rus kadınların Türkiye'ye geliş nedeni merak konusu olmuştu. Genç bir Rus kadın, Türkiye'ye neden geldiklerini çektiği bir videoda anlattı.

"RUSYA'DA BEKAR ERKEK KALMADI"

Rus genç kadın video paylaşımında, "Benim Rus kız arkadaşların artık Türkiye'ye geliyor. Çünkü Rusya'da bekar erkek kalmadı ki. Sizde diyorsunuz ki neden geliyorlar. Sebebi bu işte " ifadelerini kullandı.

İLGİNÇ OLARAK KARŞILANDI

Genç kadının bu sözleri, hayli ilginç olarak karşılandı. Sosyal medyada konuyla ilgili çok sayıda yorumda bulunuldu.

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Dünyanın en güçlü orduları listesi yayınlandı! Türkiye adım adım zirveye yaklaşıyor Dünyanın en güçlü orduları listesi yayınlandı! Türkiye adım adım zirveye yaklaşıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Üçlü olarak Rusya, Türkiye, Suriye bir araya gelelim. Hatta İran'ı da buna katabiliriz. Görüşmelerimizi bu şekilde yapalım.... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Üçlü olarak Rusya, Türkiye, Suriye bir araya gelelim. Hatta İran'ı da buna katabiliriz. Görüşmelerimizi bu şekilde yapalım.... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Üçlü olarak Rusya, Türkiye, Suriye bir araya gelelim. Hatta İran'ı da buna katabiliriz. Görüşmelerimizi bu şekilde yapalım.... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Üçlü olarak Rusya, Türkiye, Suriye bir araya gelelim. Hatta İran'ı da buna katabiliriz. Görüşmelerimizi bu şekilde yapalım....

Son Dakika Güncel Türkiye'ye neden geldiklerini anlatan Rus kadın sosyal medyayı salladı - Son Dakika


Advertisement