Son Dakika Haberleri: Rus Spikerin Instagram'daki Cesur Pozları, Takipçilerini İkiye Böldü

Rus Spikerin Instagram'daki Cesur Pozları, Takipçilerini İkiye Böldü

12 ay önce

Rus spiker Yana Koshkina'nın Instagram'daki ateşli pozları takipçilerini ikiye böldü. Fotoğrafları yüzünden zor günler geçiren Yana, cesur paylaşımlar yapmayı yine de bırakmadı.

Rus televizyon kanalı Channel One'da spikerlik yapan Yana Koshkina, Instagram paylaşımları yüzünden zor günler geçiriyor.

İZLEYİCİLER GÜZEL SPİKERE TEPKİLİ

27 yaşındaki Yana Koshkina Rus televizyon kanalı Channel One'nın gözdesi. Tüm Rusya'ya güzelliğiyle nam salmış durumda. Yana Koshkina bu senenin başlarında küvetde elinde şampanya kadehiyle Instagram hesabından çıplak bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşımı takipçileri ucuz ve bayağı buldular. Hatta bir takipçisi fotoğraf ile ilgili "Hiç doğal görünmüyor. Channel One neden böyle bir tipi bünyesinde barındırıyor?" yazdı.

KİMSEYE ALDIRMIYOR

Yana Koshkina bu paylaşımları adeta görmezden gelerek yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmaya devam etti. Bir paylaşımında ateşli sunucu siyah elbisesiyle kırmızı bir koltukta poz verdi. Yana Koshkina paylaşımın altında "Umduğunuzu bulamamak her zaman güzeldir." yazdı.

İşte Rus spikerin o pozları:


YORUMLAR


İngiltere'deki Müzede Yanlış Asansöre Binen Türk Akademisyen, Tarihi Aydınlattı Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Sürücü Kursu Yöneticileri, Adını Bile Yazamayan 78 Kişiye Ehliyet Verdi