Son Dakika Haberleri: Rus Süper Model Vodyanova, Kendi Sanal Para Birimini Çıkardı

Rus Süper Model Vodyanova, Kendi Sanal Para Birimini Çıkardı

11 ay önce

Rus süper model Natalya Vodyanova, hayır kurumlarına bağış için satın alınabilecek LoveCoins isimli bir sanal para birimi çıkardı.

Rus basınının aktardığı bilgiye göre, Rus model ve aktivist Natalya Vodyanova'nın geliştirdiği cep telefonu uygulaması Elbi ile hayır kurumlarına bağışlanmak üzere LoveCoins isimli kripto paralar satın alınabilecek.

ÜNLÜ MARKALARIN ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN KULLANILABİLECEK

Alınan paralar daha sonra Givenchy, Dior, Fendi veya Christian Louboutin gibi ünlü markaların ürünlerini satın almak için kullanılabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vodyanova, Elbi uygulamasının kullanıcıların ihtiyaç sahiplerine yardım etmesini sağlayacağını belirtti.

Bu arada LoveCoins'ler uygulama üzerinde biriktirilip Louis Vuitton ve Messika gibi markaların açık artırmalarında da kullanılabiliyor.

APPSTORE VE ANDROID SİSTEMLERİNDE KULLANILIYOR

Uygulamada 24 saat içinde satın alınan kripto paralar sayılıyor ve edinilen para miktarı arttıkça açık artırmayı kazanma şansı da o kadar artıyor.

Uygulama şimdilerde Rusya, Kanada ve Hindistan'daki Android sistemlerinde kullanılabiliyor.

Ayrıca yakın zamanda Apple'ın AppStore uygulama mağazasında da yer alacak.

Vodyanova, modaya katkıları ve yardımseverliği nedeniyle Global Voices (GV) 2017 ödülünü almıştı.


YORUMLAR


Et Restoranında Fiyat Şoku! Sipariş Vermediği Halde Masaya Getirilen Mezeler Hesaba Eklendi Erdoğan'dan 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Kazasıyla İlgili Jet Talimat: Tüm Birimler Seferber Edilsin

Ankara'daki Tren Kazasında HDP Belediye Başkan Adayı Yusuf Yetim Hayatını Kaybetti