Son Dakika Haberleri: Rus Taraftarlar, İngiltere Maçında Beşiktaşlı Vida'yı Islıkladı

Rus Taraftarlar, İngiltere Maçında Beşiktaşlı Vida'yı Islıkladı

6 gün önce

Dünya Kupasında Hırvatistan - İngiltere maçını takip eden Rus taraftarlar, geçtiğimiz maçta "Yaşasın Ukrayna" diye bağıran Beşiktaşlı Vida'yı protesto etti.

Rusya'da düzenlenen Dünya Kupasında yarı final karşılaşmasında Hırvatistan ile İngiltere karşı karşıya geldi. Mücadele, devam ederken, Beşiktaşlı futbolcu Vida, taraftarların hedefindeki isim oldu.

RUSLAR UNUTMADI, ISLIKLADI

Rus taraftarlar, ülkeleriyle oynanan maçın ardından "Yaşasın Ukrayna" diye bağıran Vida'yı protesto etti. Mücadelede ayağına her top geldiğinde ıslıklayan Ruslar, bir nevi intikam almış oldu.

NELER YAŞANMIŞTI?

Rusya maçınından ardından Dinamo Kiev takımında scoutluk yapan Onjen Vukojevic'in paylaştığı bir videoda Domagoj Vida'nın "Yaşasın Ukrayna!" diye bağırdığı görülmüştü. FIFA, bu olayın ardından soruşturma başlatmış ve Beşiktaşlı futbolcuya uyarı vermişti.
Dünya Kupası Kupa Seremonisine Macron ve Kitarovic'in Yakınlaşması Damga Vurdu 16 Yaşındaki Etiyopyalı Atletin Fotoğrafı, Spor Dünyasını İkiye Böldü

Ayağını Kaybetmekten Ucuz Kurtulan Santi Cazorla, 636 Gün Sonra Sahalara Çıktı Beşiktaş Sompo Japan, Galatasaray'dan Ayrılan Oktay Mahmuti'yle Anlaşmak Üzere