Son Dakika Haberleri: Rus Turistler, Uludağ'da Kar Üzerinde Öpüşerek Yeni Yıla Girdi (2)

Rus Turistler, Uludağ'da Kar Üzerinde Öpüşerek Yeni Yıla Girdi (2)

8 yıl önce

Yeni yılda, yine yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Uludağ'da saat 00.00'ı gösterdiğinde yeni yıl kutlamaları başladı.2012'ye aileleri ve arkadaşları ile birlikte giren yerli ve yabancı turistler sanatçıların bir birinden güzel parçaları ile eğlendi.

Rus Turistler, Uludağ'da Kar Üzerinde Öpüşerek Yeni Yıla Girdi (2), System.String[]

Rus TURİSTLER, ULUDAĞ'DA KAR ÜZERİNDE ÖPÜŞEREK YENİ YILA GİRDİ (2)


FEDON VE TUĞBA EKİNCİ ULUDAĞ'DA COŞTURDU


Yeni yılda, yine yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Uludağ'da saat 00.00'ı gösterdiğinde yeni yıl kutlamaları başladı. 2012'ye aileleri ve arkadaşları ile birlikte giren yerli ve yabancı turistler sanatçıların bir birinden güzel parçaları ile eğlendi.


Ağaoğlu Otel'de sahne alan ünlü şarkıçı Fedon'un 'Bütün Dünya Buna İnansa' parçası ile yeni yıla giren turistler, Yunanca parçalarla sirtaki yapmanın da tadını çıkarttı. Kervansaray Otel'de sahne alan Tuğba Ekinci ise uzun siyah dantel elbisenin altına giydiği mayo ile dikkat çekerken, yeni yıla kendisini izlemeye gelen babasını sahneye davet ederek girdi. Ekinci, 'O Şimdi Asker' şarkısı ile herkesi coşturdu.


Banu Zorlu, Burcu Güneş gibi ünlü sarkıçılarında sahne aldığı Uludağ'da günü birlikçiler arabaları ile gelerek yeni yılı kutladı. Arabalarında açtıkları müzikleri dinleyen günübirlikçiler, mutlu bir yıl dileyerek 'Biz de böyle alternatif kutlama yapıyoruz' dediler.


FK,SÇ (FK/RT) - Bursa/ Merkez

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 02:18 Kaynak: DHAFotomontajla TIME dergisine kendisini kapak yapan ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi istifa etti
Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap Bakan Selçuk açıkladı: 3600 ek gösterge için kapsamlı çalışma başlatıldı