Rusya Başbakanı Putin, Genç Girişimcilerin Projelerini İnceledi - Son Dakika

Rusya Başbakanı Putin, Genç Girişimcilerin Projelerini İnceledi

18.02.2012 13:17
Rusya Başbakanı Putin, Genç Girişimcilerin Projelerini İnceledi, System.String[]

Rusya Başbakanı Vladimir Putin, Krasnoyarsk şehrinde Stratejik Girişimler Ajansı Uzmanlar Heyeti toplantısına katılarak, genç girişimcilerin projelerini inceledi.

Rusya Başbakanı Vladimir Putin, Krasnoyarsk şehrinde Stratejik Girişimler Ajansı Uzmanlar Heyeti toplantısına katılarak, genç girişimcilerin projelerini inceledi.

Yeni fikir sahibi genç ve yetenekli insanlara yardım ederek iş ortamını geliştirmeye çalışan ajansın Denetim Konseyi'ne başkanlık yapan Başbakan Putin'e yeni iş projeleri sunuldu. Önce Uzmanlar Heyeti toplantısına katılan Putin'e, daha sonra projeler sunuldu. Kendisine projeler hakkında bilgiler verilen Putin'in projeleri dikkatle incelediği gözlemlendi.

Ajans Rusya'nın 30 bölgesinden gelen 3 bin 460'ın üzerinde projeyi eleyerek, değerlendirilecek proje sayısını 99'a indirdi. Projelerden 50'sinin yakında çalışma gruplarına verileceği ve Uzmanlar Heyeti'nin şimdiye kadar 16 projenin gerçekleştirilmesini onayladığı bildirildi.

Ajansın sürekli üyeleri arasında Ekonomik Kalkınma Bakanı Elvira Nabiulliana ve Tataristan Cumhurbaşkanı Rustem Minnikhanov gibi siyasetçilerin yanı sıra iş dünyasından da önemli isimler yer alıyor. - KRASNOYARSK

Rusya Başbakanı Putin, Genç Girişimcilerin Projelerini İnceledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Rusya Başbakanı Putin, Genç Girişimcilerin Projelerini İnceledi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! Depremden 16 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı Vefalı İzmirliler evlerini ve otellerini depremzedelere açtı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 24'e, yaralı sayısı 804'e yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak