Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi - Son Dakika

Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi

12.01.2012 18:48
Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi, System.String[]

Rusya'nın Tomsk şehrinde 6,4 kilogram ağırlığında bir bebek dünyaya geldi.

Rusya'nın Tomsk şehrinde 6,4 kilogram ağırlığında bir bebek dünyaya geldi. Tomsk Merkez Doğumevi'nden yapılan açıklamada bebeğin sağlıklı şekilde dünyaya gelmesi için gerekli operasyonların başarıyla tamamlandığı ifade edildi.

Doğumevi Başhekim Yardımcısı İgor Stepanov daha önce de 6,2 kilogramlık bir bebeğin doğmasına tanık olduklarını hatırlatarak, "Tomsk için bu, nadir olaylardan sayılabilir." dedi.

Tomsk sağlık yetkilileri, anne ve bebeğin durumunun iyi olduğunu, yakın zamanda taburcu olacaklarını belirtti.

31 Ocak 2011'de Rusya'nın Japonya sınırındaki Habarovsk şehrinde de 7,2 kilogram ağırlığında bir erkek bebek dünyaya gelmişti.

Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi
Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi
Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Rusya'da 6,4 Kilogram Ağırlığında Bebek Dünyaya Geldi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Sivasspor, deplasmanda Villarreal'e 5-3 mağlup oldu Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar