Rusya'da Araçların Geçtiği Yol Adeta Nehir Oldu - Son Dakika

Rusya'da Araçların Geçtiği Yol Adeta Nehir Oldu

16.03.2015 15:11
Rusya'da Araçların Geçtiği Yol Adeta Nehir Oldu, System.String[]

Rusya’nın Samara kentindeki Karl Marks caddesinde eriyen karlar nedeniyle yolların su altında kalması ilginç görüntüler oluşturdu.

Rusya’nın Samara kentindeki Karl Marks caddesinde eriyen karlar nedeniyle yolların su altında kalması ilginç görüntüler oluşturdu. Trafiğin aksamadan devam etmesi ve nehri andıran yoldan arabaların geçmesi bir insansız hava aracı (drone) tarafından an be an kaydedildi.

Drone tarafından çekilen görüntülerde kilometrelerce uzayan bir yolun tamamen sular altında kaldığı görülüyor. Ancak araçlar sulara aldırmadan yollarına devam ediyor.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Dünya Rusya'da Araçların Geçtiği Yol Adeta Nehir Oldu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti