Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca tren çarptı: 3 ölü - Son Dakika

Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca tren çarptı: 3 ölü

03.01.2023 15:42

- Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca tren çarptı: 3 ölü Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca trenin çarpması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti.

- Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca tren çarptı: 3 ölü

MOSKOVA - Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca trenin çarpması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti.

Rusya'nın Moskova Bölgesi'ndeki İvanteyevka kentinde sabah saatlerinde bir taksi sürücüsü 2 yolcusunu alarak belirlenen adres için yola çıktı. Taksi sürücüsü trenin geçeceği saatte karşı yöne geçmek için hemzemin geçide ilerledi. Dikkatsiz sürücü trene dikkat etmeyince hızla gelen tren taksiyi altına alarak metrelerce sürükledi. Moskova Bölgelerarası Taşımacılık Savcılığı kazanın oluş biçimine dair güvenlik görüntülerini servis ederken, Rusya İçişleri Bakanlığı kaza sırasında taksi içinde bulunan toplam 3 kişinin feci şekilde can verdiğini duyurdu.

Moskova Bölge polisi olay yerinde incelemelerde bulunurken, kazadan sonra tren seferlerinde kısa süreli aksama yaşandığı ve kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Beyaz Saray: Şi ile Putin'in görüşmesi savaşın yakın zamanda biteceğine dair umut vermedi Beyaz Saray: Şi ile Putin'in görüşmesi savaşın yakın zamanda biteceğine dair umut vermedi Rusya ve Çin 2030'a kadar ekonomide işbirliğini geliştirecek Rusya ve Çin 2030'a kadar ekonomide işbirliğini geliştirecek Çin Devlet Başkanı Cinping, Rusya Başbakanı Mişustin ile görüştü Çin Devlet Başkanı Cinping, Rusya Başbakanı Mişustin ile görüştü

Son Dakika 3. Sayfa Rusya'da hemzemin geçitte beklemeyen araca tren çarptı: 3 ölü - Son Dakika


Advertisement