Rusya'da Ivan Kupala Günü kutlamaları - Son Dakika

Rusya'da Ivan Kupala Günü kutlamaları

27.06.2022 13:29

Rusya, Belarus, Polonya ve Ukrayna gibi ülkelerde geleneksel olarak kutlanan Yaz gündönümü festivali "Ivan Kupala" Moskova'da kutlandı.

Rusya, Belarus, Polonya ve Ukrayna gibi ülkelerde geleneksel olarak kutlanan Yaz gündönümü festivali "Ivan Kupala" Moskova'da kutlandı. Ivan Kupala, bitki toplama, şenlik ateşi yakma ve nehirde yüzme gibi bir dizi Slav ritüelini içerir.

YORUMLAR
500
Kıtalararası balistik füze Sarmat, Rus ordusunun envanterine giriyor Kıtalararası balistik füze Sarmat, Rus ordusunun envanterine giriyor Çin Takımı Rusya'daki Tank Biatlonunun İlk Etabını Başarılı Şekilde Tamamladı Çin Takımı Rusya'daki Tank Biatlonunun İlk Etabını Başarılı Şekilde Tamamladı Çin Takımı, Uluslararası Ordu Oyunları Kapsamında Tank Biatlonu Kategorisinde İlk Yarışını Tamamladı Çin Takımı, Uluslararası Ordu Oyunları Kapsamında Tank Biatlonu Kategorisinde İlk Yarışını Tamamladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Rusya'da Ivan Kupala Günü kutlamaları - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement